poslíčci

26.09.2008

dobré ránko. dneska před půlnocí mě zřejmě vzbudili poslíčci. nejdřív mi to nedocházelo, protože jsem čekala větší bolesti, pak mě napadlo to měřit a výsledek bylo, že zhruba do 2,30hod jsem měla stahy po 4-5-6minutách. tak jsem napustila vanu a šla se louhovat a bolesti byly pak větší. JENŽE, já pak usnula a vzbudila se až před 6hod a bolesti jsou už menší a nepravidelnější. myslíte si, že to předznamenává porod (HURÁAAAAAAAAAAA) nebo jsou to jen poslíčci.
já už budila chlapa, že jako za chvilku pojedeme a oba jsme se těšili na ranní porod a ono nic.....

Jo, tak pokud to přestává, tak to jsou asi poslíčci, ale přála bych ti, aby se to rozjelo. Zažila jsem něco podobného v úterý, trvalo to celý den, ale nebylo to vůbec pravidelné, spíš jsem měla břicho tvrdé nepřetržitě a k tomu průjem a zvracení :jawdrop: , ale večer jsem to taky zaspala :'zz): a druhý den jakoby nic, tak čekám. Snad to u tebe bude rychlejší. Přeji, aby ti to dobře dopadlo a ať už se to moc netáhne. Dana :)

In reply to by ddaannaa

tu první noc jsem zaspala,ale dneska je to od půlnoci docela krušný. fakt velký bolesti - já jsem nikdy neměla při menstruaci bolení, ale tohle je fakt síla. začínám ztrácet odvahu =) jsou sice nepravidelný, ale celkem častý. tak 4-5x do hodiny. pomáhá mi se procházet, tak jsem se v noci procházela po baráku...psí dýchání mi vůbec nepomáhá, nebo jsem špatný pejsek ;) Díky, taky přeju co nejhladší a nejrychlejší průběh :k:

Ahoj, vzhledem k tvému stádiu těhotenství už b bylo na čase co? Myskím, že to už brz příjde a myslím na Tebe, dej vědět ... Siaaara

In reply to by Siaaara

no už aby to bylo. cítím se sice skvěle, ale už se nemůžu dočkat, až si prožiju porod a narodí se mimín...hlavně se těším, až nám doktor nebo pa řekne, že se narodila holka nebo kluk....jsem jak dítě, co se nemůže dočkat vánoc =) díky, taky přeju hodně sil a ať jde všechno tak, jak má.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka