Poradna 38+1

05.11.2008

Ahojík všem, tak jsem dnes z té poradny taková vyjukaná. Nevím, jestli je to normoš, nebo ne. Ráno monitor, všechno v ohodě, prý se malému u mě daří dobře :cc): Pak poradna, výsledky kultivace na streptokoka negativní :one: z čehož mám ohromnou radost, ale je tam nějaký jiný nález, tak se prý domluvím s dr co a jak.
Jdu před vyšetřovnu, čekám, pokecám s maminou, která už měla s sebou i tašku, ale zase ji odveleli dom... Pak jdu na řadu. Dr se mě ptá jak se cítím, tak jí všechno vysypu, ona mě prohlédne - A - a to je právě ono. Před dvěma týdny mi řekla otevřená na 2 prsty, a dnes jsem uzavřená? Před dvěma týdny CS3 a dnes CS2? :? :jawdrop:
Tak já nevím, možná je to normální, ale já jsem prvorodička, tak vím prd. Napsala mi mast na ten nález stěru, a za týden nashledanou. Mimískovi je prý u mě dobře, termín zůstává 18.11., prý to tak i vypadá, monitor je naprosto úžasný :h: ...
Jsem šťastná, že je všechno v pořádku, ale z těch dvou věcí jsem fakt vykulená. Takže jsem zvědavá na příští týden, kdy jdu zase. To už bude přihořívat. A já bych ráda, aby už potom hořelo :///:

Ahoj Mončo :a: ! Tak tomu dost dobře nerozumím :n: :w: Jak jsi se jako mohla zavřít :s: ? Zní to dost divně, ale jsem na tom se znalostma stejně, tak nám to tu třeba někdo vysvětlí! Každopádně gratuluju k negativním výsledkům streptokoka :qu: ! Tak Daník se u Tebe ještě 14 dní ohřeje a pak to bude výbuch :||): :s: :a:

In reply to by renatamu

:a: no to mi povídej, samotné mi zůstává rozum stát. Jinak jsem ti písla mailika, a tohle jsem ti tam přkopčila. Až pak jsem zjistila, že jsi online... Ale já mizím, až si přečteš mailika, tak budeš vědět proč. Dnesj jsem KO.
Za toho streptokoka jsem fakt moc ráda, že to je negativní, a i když je tam něco jiného, prý to neohrozí mimi. Mám nějakou mast se sedmi aplikátorama, takže za 7 dní by to mělo být snad v poho. Pak se uvidí, ani nevím, jeslti budou dělat ještě nějaké stěry...
Jen bych ráda, aby Daníček za těch 13 dní uznal, že už je mu v bříšku dlouhá chvíle, a šel se podívat, jak to tu vypadá :///:

In reply to by Lékor

No to já když jsem byla ve 25tt, tam dr. řekla, že mam zkrácený čípek a při druhý kontrole (po 3 týdnech) mě zas řekla, že je vše ok. Tak ti taky nevím, já myslela, že zkrácený už zustane a nanejvíš se zkracovat bude dál, ale on i se jak tak vidím i vrací do normálu :s: . Mě čeká stěr na streptokoka v pátek a taky mam tedy strach.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka