Poradíte kliniku ORL????????

01.02.2013

Ahoj maminky,

poradíte mi tady některá nějakou kliniku ORL? dceru čeká odstranění nosní mandle, možná zavedení trubiček, a tak hledám nějakou kliniku kde bude profi přístup, nejlépe leasrové odstranění mandle apod. našla sem si kliniku Lente, jenže tam chtějí za odstranění mandličky 16.000,- a i když bych pro dcerku udělala cokoliv na tohle prostě nemám..tak hledám nějakou jinou alernativu...finančně bychom si to mohli dovolit tak cca 8 tisíc.
Prostě jestli mi někdo můžete doporučit nějaké ORL kde to bude super, soukromá nesoukromá to je mi jedno, jde mi o konečný výsledek a přikláněla bych se k laesru....
Děkuji Markéta s Julinkou

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by Terkaberka

Klinika dobrá, trochu mě zarazilo, že se čeká v čekárně společné pro ambulanci ORL, takže tam byli společně s potencionálně nemocnými, ale jinak super. Dobrý přístup k dětem, uspali dýchnutím, pak ca 30 min operace a pak jsme s ním byli na probouzecím pokoji. Asi po 30 minutách jsme jeli domů. Ten den byl trochu plačtivý z narkozy, ale nic ho nebolelo. Druhý den jsme tam ještě jeli na kontrolu, ale lidi z větší dálky můžou na své ORL. Nemám zkušenosti s normálním odstraněním, ale byla jsem ráda, že jsme mohli hned domů. Po probuzení pořád poplakával, že chce domů, tak si neumím představit, že bychom museli být ještě v nemocnici. Navíc to laser zacelí, takže rána nekrvácí.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka