Pomohl vám někdo s nespavostí díťátka? | Moje těhotenství.cz

Pomohl vám někdo s nespavostí díťátka?

Obrázek uživatele Markýsek

  ahojky holky,
  vím že to tady řeší hodně maminek, ale já už fakt nevím co mám dělat...malé je sedmnáct měsíců, v noci nepapá od šesti měsíců, přesto sem ještě nespala jednu jedinou noc celou, prvně to bylo podávání cumlíku, pak různé očkování, zoubky, ted to jsou živé sny atd. ale když je období klidu kdy ji nic netrápí tak stejně nespí, zřejmě nemá asi potřebu....během dne spí ani ne od roku tak hodinu max. hodinu a půl, večer hodí spát brzo mezi půl sedmou a sedmou (dýl prostě nevydrží)...zkoušela sem jí změnit trochu režim aby šla spát třeba dvakrát denně, ani náhodou, čučela do devíti do večera a stejně ráno vstala před šestou, přitom je unavená a ospalá, ty dny jsou s ní těžké, dopoledne je už protivná protože je ospalá ale spát nebude ani za zlaté prase, nejdřív jedenáct, odpo. je už k té páté taky protivná protože je unavená, to by spát asi i šla, ale to už nemá cenu. Ale nejhorší ze všeho je to že v poslední době vstává už před pátou ráno a to fakt nedávám...mám dost a ona je taky protivná....s manželem se už jen hádáme, protože on je nevyspalej (jak kdybych já chrněla celou noc,že), štěká po mě proč malá nespí a že mě je to jedno a proč to nějak neřeším (má na mysli u doktora - jenže když sem se na to ptala dr. tak mi s úsměvem řekla že živější děti to takhle prostě mají a že její synové taky nespali, že jim třeba ve dvě ráno četla knížku - což je sice fain ale mně to jaksi nepomáhá) Už nevím co mám dělat, holka je unavená, spát nebude, já padám na hubu, manžel je vzteklej no super rodina fakt....to čekám kdy to nevydrží sousedi (ani se nedivím aby jim od půl páté dusalo nad hlavou dítě a vejskalo to by mne asi taky odvezli, snažím se jí to zakazovat, ale kašle na mne)..... No a tak se ptám jestli Vám někdo poradil co s tím... Jinak problémy s usínáním atd. už dávno nemáme.....
  JInak je to zlatíčko, je hodná, chápavá, chytrá, nedala bych jí ani za nic.....jen to spaní to je děs...

  Komentáře

  Obrázek uživatele Štěpula

  Ahoj, malé je 13,5 měsíce a taky jsem ještě nespala celou noc. Někdy k ní vstanu 3x-to je svátek a někdy i 8x, pokňourává a já jí pouze podávám dudlíka, buď do pusy a nebo do ruky. Čaj nedávám a mlíčko dnes měla ráno v 6.00. Přes den spí jednou 1-1,5 hodiny.

  Náhradní matka

  Nabízím se jako náhradní matka pro páry který nemohou otehotnet

  Pád v těhotenství

  Ahoj maminky, mám na vás dotaz. Jsem ve 13. Týdnu a včera jsem zakopla o schod a spadla jsem na koleno. Neuhodila jsem se do břicha nic...

  Tehotna maminka

  Dobry den. Jsem tehotna a mam hroznou rymu. Vadi miminku polykani hlenu?

  Těhotenství

  Dobrý den,chtela jsem se zeptat, mám takovy menší problém dostala jsem od pana doktora gynprodyl na udržení...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jsme manželský pár, kterému osud nedopřál mít vlastní mimko. Proto hledáme maminku, která by cestou přímé adopce chtěla...

  krásné ránko březňandy!!!
  přesně ve 22:55 mi přišla sms od Radky..přesné znění cituji:
  Ahoj všichni, tak vás zdravíme už ne z bříška:-D jmenuju se Anetka Larová, narodila jsem se ve 21:47, s mírami 49cm a 3,16kg;-) a víte co? je nádherná:-D

  Holky od večera hlenovka a od 1:30 jsem vzhůru-2x mokré kalhotky Smile a postupně bolesti po 5 minutách.Jsem v klidu-ha ha,asi už to bude ono,ale nějak mě to nedochází.Za chviličku vyrážíme,tak nám držte palce a budu informovat.

  Ahojda maminy, chci se optat chystáte se někdo se svýma ratolestma na dětský karneval, který se koná 6.3.2011 v Hradci Králové v kongresovém centru Aldis????

  Tak dnes už je to 11 měsíců co jsem se podívala poprvé na svět , ten čas tak strašně utíká, už nejsem male ležíci mimi, ale pořádná ďáblice, kdykoliv jak můžu mamině uteču a mou nejoblíbenější činností je teď rabování šuplíků, skříní a skříněk a čím víc mohu mamce udělat nepořádek, tím sem šťastnější, jen teda maminka ze mě je občas už na prášky.

  Všechny, které se snažíme o mimčo a nedaří se, se určitě schodneme na tom, že pro to, abychom otěhotněly jsme schopný udělat a vyzkoušet všechno. Našla jsem takovou blbost, no možná je to blbost, možná ne, budu to teprv zkoušet. Je to určení plodného dne dle datumu narození budoucí maminky. Tak vám to sem dávám, kdyby jste to chtěli vyzkoušet. Já to určitě zkusím.

  Posílám zajímavý odkaz pro ty, které se snaží otěhotnět a nedaří se. Asi je to blbost, ale pro ty znás, kterým se nedaří otěhtnět, vyzkoušíme určitě všechno. Nemám s tím zkušenosti, ale už jsem si to udělala a určitě to vyzkouším. Za to člověk nic nedá. Tak hodně štěstíčka!!!

  Všechny, které se snažíme o mimčo a nedaří se, se určitě schodneme na tom, že pro to, abychom otěhotněly jsme schopný udělat a vyzkoušet všechno. Našla jsem takovou blbost, no možná je to blbost, možná ne, budu to teprv zkoušet. Je to určení plodného dne dle datumu narození budoucí maminky. Tak vám to sem dávám, kdyby jste to chtěli vyzkoušet. Já to určitě zkusím.