Po 15ti měsících od skončení s kojením se mi začlo dělat mlíko??? | Moje těhotenství.cz

Po 15ti měsících od skončení s kojením se mi začlo dělat mlíko???

Obrázek uživatele Kvetuska

  Ahojte všem,já mám na vás ,,asi,, neobviklý dotaz tak moc prosím poraďte mi někdo.Mám synka ve třech měsících jsem ho pro nedostatek mléka přestala kojit a dnes mu je 16 měsíců.Teď ráno jsem vylezla z postele a říkám si že mam nějaký nateklý prsa,zmáčknu a mě teče po kapkách mlíko Sad Jako je to normální nebo stalo se to z vás některé.Jen pro ujasnění já mám nitroděložní tělísko Mirenu takže si nemyslím že bych mohla být těhotná.I když je fakt že poslední dobou jsem hodně unavená,náladová a po každém jídle je mi špatně ale to bych spíš přisuzovala vyčerpanosti z toho mího prcka.

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Červené pupinky

  Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

  Hledám

  Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

  Ahoj holky, prosím Vás jakou děláte zábavu či program svým dítkům, když je venku hnusně nebo jsou nemocné? Mám 20 měsíčního synka a u ničeho mi nevydrží.

  Ahoj holky vím,že už se to tady několikrát řešilo, ale nemohla jsem to najít, tak se na vás obracím. Shruba tak týden, jsem si všimla, že když je malá bez plíny,tak si dává ručičky mezi nožky a včera při koupání, jsem se jí jukla na pipinu,a nevím jestli jí má teda v pořádku,ale zdá se mi že má srostlý poševní vchod, chápete mě??

  Krásné ráno všem, nás dnes čeká screening v 1.tr. Na krev jsme byli před 14 dny a dnes jdeme na ultrazvuk, tak se moc těším. O víkendu máme s manželem 7.leté výročí,tak dnes jede se mnou a dostane takový menší předáreček a uvidí mimíska na vlastní oči :jawdrop:
  Moc bych si přála aby bylo vidět co to je, a když nebude tak se svět taky nezboří :C]]:

  Hezký den maminy,
  chci se jen zeptat zda někdo nemáte zkušenosti.
  V noci mě tak ostře píchlo v levém prsu, až jsem se prohla do luku. Trvalo to asi 15 vteřin.Teď ho jen trochu cítím při hmatu.
  Jinak nekojím už 6.měsíců.

  Ahoj holky, tak jsem po 3 letech vytáhla oblečení pro miminko po synovi a s hrůzou jsem zjistila, že hlavně na bílém oblečení jsou žluté fleky. Kamarádka říkala, že se jí to taky stalo, je to prý z těch různých krémů a olejíčků.

  Ahoj všichni tady je mých pár dalších dílek za poslední týdenpár chlupatých čelenek atdále.

  Ahojte všem,já mám na vás ,,asi,, neobviklý dotaz tak moc prosím poraďte mi někdo.Mám synka ve třech měsících jsem ho pro nedostatek mléka přestala kojit a dnes mu je 16 měsíců.Teď ráno jsem vylezla z postele a říkám si že mam nějaký nateklý prsa,zmáčknu a mě teče po kapkách mlíko Sad Jako je to no

  Ahoj holky, malej (5měs) má vyrážku na bradě od slin jak hodně slintá - takový červený flíček a má to už skoro týden a nemizí to. Asi i jak má přitom dudlík a slintá (snažím se mu ho moc nedávat, jen na spaní). Vím, že je to 100% od slin a od dudlíku. Co by na to pomohlo? díky.

  ahoj holky, tak dneska jsme se v noci do 1 praly s malou ted spí už 8 hodin!!!!! zkoušela jsem ji probudit pořed hodinou ale jako nic, prso párkrát potáhla a zas zalomila, nevím co dělat no, mám ji nějak brutálně vzbudit? nebo odsávat? já nevím už nepila 8 hodin!!! je jí 6 týdnů

  Ahojky všichny maminky,
  nenašla by se tady maminka z okolí Lhotkay, Hoštálkovic či Petřkovic aj. na společné procházky s dětmi mám skoro 2letou holčičku a chybí mi kamrádka se kterou budeme trávit volný čas a máme ho opravdu hodně.
  Jestli chceš tak písni osobku Smile