plná dávka příkrmu

12.12.2012

Ahoj maminky, od kdy vaše miminka snědla celou dávku příkrmu a už se nemusela dopíjet mlíčkem? Nám je skoro 6 měsíců, příkrm dáváme od ukon. 5 měsíce. Máme vyzkoušenou mrkev, brambor, brokolici a cuketu. Všechno mu chutná, ale pokaždé sní tak 30 - 40 ml a dál odmíta a chce mléko. Jsme na UM. A ještě bych řekla, že mu víc chutnají koupená příkrmy než ty co mu udělám doma. Díky a hezký den. :a: :cc):

synek zvládl plnou dávku příkrmu třetí den po začátku přikrmování, byl kojenej, tak jsme s příkrmy začínali v 6 měsících. Kdy jsem mu dala jídlo a pak ho nakojila, tak se vždycky poblinkal (on teda měl s blinkáním problémy i dokud pil jen mlíčko), takže jsem kojila až jako další chod, ne zároveň s příkrmem.

ono je to tezky..my sme zacli az temer v 7m je kojenej,ma 9 pryc a obcas se stale dokojuje,zkus nabidnout vodu treba ma jen zizen.. nevim co davas za prikrmy co treba jina znacka?mladeti zeleninka moc nejela ale jak sem dala maso tak bastil o 106

já dokojovala až do 10 měsíců a to i přesto, že už snědl plnou dávku... což bylo asi po 3 týdnech od zavedení (zaváděli jsme na 6 měs.)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka