Platí těhulky v nemocnici hospitalizaci?

31.08.2009

Ahoj holky,
tak už se pomalu chystám, tak za 14 dní půjdu ležet do nemocnice. Jsem na úřadě práce, už nemám nárok na podporu ani jiné soc. dávky, tak si asi dokážete představit, jak bojujeme.... na stránkách nemocnice jsem se dočetla, že se neplatí dispenzární péče o těhotné ženy, ale nevím, jestli jen poradny a vyšetření, nebo i hospitalizace. Poradíte některá? :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojky ja lezela dvanact dnu v porodnici a pote na jipce a za kazdou noc jsem dostala 500kc proplaceno od sveho stavebka a za pobyt jsem neplatila protoze je to dar od kraje,jsem z Trebice....

ahojik,jak kdyz sem lezela na rizikovce tak jsem si mohla hospitalizaci zaplatit sama nebo podepsat darovací smlouvu.Nedávno rodila kámoška ve stejný porodnici kde jsem ležela já a taky podepisovala darovací smlouvu...takže neplatila nic,jen kdyby chtěla nadstandartní pokoj a nebo něco u porodu tak se platí...já se na to chystám tak za dva tejdny tak uvidím.....

Já jsem byla jen v okresní nemocnici a platila jsem za hospitalizaci ve 33. týdnu i po porodu. :( Ale když si to tak vezmeš, tak za 60Kč na den se doma nenajíš :)

Jestli jdes do krajske tak by to zatebe mohl zaplatit kraj,zeptej se.Tady v Č.Budejovicich si muzes vybrat bud to zaplati kraj a nebo ty,zalezi na tobe.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka