Placenta

14.01.2009

Ahojki holky minulý čtvrtek jsem tady psala kvůli hnědému špinění.No a jak to dopadlo.Vpondělí jsem se vrátila z nemocnice.V ten čtvrtek jsme jeli na pohotovost a nic tak hrozného to nebylo,ale nechali si mě tam pro klidový režim.Mám nízko placentu a tak se mi to tak nějak stalo.Tak ted mám nařízenej klidovej režim.Doufám,že ta placenta brzy doroste.Měla jts některá stejný problém z nízkou placentou?A jak to dopadlo.Zatím pá Mája

já měla nízko placentu a ještě se mi několikrát odlučovala, takže jsem musela brát kapky a prášky proti krvácení a spravilo se mi to někdy po 25 týdnu. Musela jsem jen ležet i s nohama nahoře a chodit pouze na WC. Bylo to hrozný, ale pro mimčo jsem to vydržela, přeji ať vše dobře dopadne :k:

Neměla jsem sic nízko placentu, ale v 5 měsíci se mi začala odchlipovat a pod ní se tvořila sraženina, taky jsem špinila. Všechno se spravio, uvidíš, že ty budeš taky ok.

Ahoj, já nevím jestli byla nízko, ale měla jsem jí položenou přes nějakou hráz. Doktor mi doporučil pouze opatrnost při pohybu, nedělat je prudké, nezvedat nic těžkého a dávat pozor na pády. Prý by se mohla odtrhnout a tím došlo k malému krvácení a následému špinění. Zjistil mi to v 16tt a ve 21tt to bylo už v pořádku, růstem miminka se to prý mění. Myslím, že budeš ok. :dance:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka