Ovulace č. 1 | Moje těhotenství.cz

Ovulace č. 1

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

  Včera jsem měla ovulaci. První po vysazení antikoncepce. Menstruace byla 3.6.2008. Trochu pozdě přišla, ale přišla. Včera byl první den očekávané menstruace.. zhruba. Ovulaci jsem poznala bezpečně. Zvýšila se mi teplota a píchalo mě v podbřišku. S Péťou jsme se ale 2 dny hádali a ještě před tím jsem byla z neděle na pondělí pryč. Takže nejplodnější období jsme prošvihli. Pokud se to včera povedlo, tak na poslední chvíli. Ještě dnes (před pár minutami) mi na ovulačním testu vyšel slaboulinkej proužek.. takže vážně byla. Teplota je 2. den zvýšená. Jinak celou dobu byla 36,4 - 36,5 a včera 36,9 a dnes 36,8.
  P.S.: Usmiřování je stejně bezva...

  Komentáře

  Obrázek uživatele ladunka

  držím palce ať to vyjde. I já to takhle prožívala. Pa Pápá

  Obrázek uživatele Pavule

  Tak ať to vyjde Jednička

  Budu náhradní matka

  Ahoj maminky a všechny ostatní...

  Kam na pohotovost v Brně

  Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8 týdnu těhotenství, zvracím asi měsíc....

  Zvracení 6x denně v tehotenstvi

  Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8tt a zvracím už měsíc, na začátku jsem zvracela 5x denně, nemohla jsem ani vstát s postele, pak...

  Milující maminka

  Dobrý den 

  Jsem těhotná ,bohužel jsi miminko nechat nemuzu 

  jsem 23 léta studentka,tatínek 25student a nejsme připraveni...

  Čekáme páté miminko

  Ahojy,tento učet už má přes 3roky a ted jsem si vzpoměla na tuto stránku.Mám čtyři děti,v Listopadu 2019 jsem potratila v 7tt(již po...

  Ahoj děvčata, tak se včera v 19.47 narodil Tyte chlapeček. Jmenuje se Štěpánek a měřil 49 cm a vážil 2890 g.

  tak jak jste se vyhajali?? a copak máte dnes v plánu když má být takové vedro?

  tak všem přeji krásné ráno. Včera večer jsem měla moc hezký kontrakce, ale zase nic z toho. Jinak se mi spalo dnes dobře a čůrat jsem byla jen jednou. Hurá.

  jak pak se máme? Já jsem se musela hned po ránu nervnout podívejte se na to co ti blbci vymýšlejí za ptákoviny(normálně bych to tak slušně neřekla)
  http://www.novinky.cz/clanek/143934-liska-navrhuje-vlade-zpoplatnit-posl...

  tak se loučíme, jdem balit kufry k babi :c:

  Ahoj holky, každý se tu ptá na opalování v těhotenství, ale mě by zajímalo, jaký máte názor na jednorázový nástřik samoopalovacím krémem. Za 3 týdny máme svatbu a chtěla bych být do šatů opálená. Při objednání jsem se informovala, paní říkala,že je to po konzultaci s lékařem a je to na přírodní bázi, žádná chemie.

  Ahoj baby, tak vám to musím napsat.Máme necelý rok po rekonstrukci bytu. Ráno jsem šla umýt lahvičku a baterie mě celu ohodila - stříká všude kde nemá - je to ta se sprchou. Jen tam.

  Dnes vstupujeme do 10.týdne. Včera jsem byli na UTZ a byl tam vidět mimísek a tlouklo mu srdíčko. Byla to nádhera. Dnes ráno jsem byla na prvních odběrech a dostala jsem těhotenskou průkazku. Jsem nejšťastnejší člověk na světě.