Orbit G2 holky prosím nemáte zkušenost? | Moje těhotenství.cz

Orbit G2 holky prosím nemáte zkušenost?

Obrázek uživatele Ivete

ahoj holky nemáte prosím zkušenost s kočárkem Orbit G2?váhám mezi nám a bugaboo cameleonem děkuju :///:

Obrázek uživatele Friduška

Ahoj,já tedy zkušenost nemám,ale mám orbit už půl roku vyhlídnutý. Myslím že ho nikdo moc nemá takže asi moc reakcí se zkušenostmi nebude. Nenašla jsem na internetu skoro žádné diskuze.
Každopádně máme nejspíš stejný vkus protože i druhá Tvoje volba se mě líbí. V březnu je v Brně veletrh Pro dítě tak se půjdu kouknout,jestli nebude tam k obhlédnutí.
Zatím Pápá

Obrázek uživatele Ivete

ahoj no právě to je těžké ještě jsem přemýšlela nad Stokke, ale těch je už také dost a dnes jsme byly v Praze NAPOČÍTALA JSEm BĚHEM CHVILKY ASI 10 BUGABOO, tak si říkám, že ten kočár má skoro každý sic e ho mám s potahy paul frank ale ten jsme také 1 viděli, veletrh už bohužel nestíhám březen mám termín tak nevím zda si B chvíli nechám nebo jestli bych stihla sehnat Orbit, tak uvidím ale nenašla jsem váhu potřebuji co nejlehčí a nevím kolik který váží Bugaboo jsem měla na dcerku byla jsem moc spokojená ale fakt jich je hafi ikdyž ta výměna jakýkoliv potahů origoš i neorigoš je veliká, tak fakt nevím a porod se blíží

Obrázek uživatele Friduška

No to jsou přesně moje slova! U Bugaboo mě vadí že už je tak profláklý. Mě se orbit moc líbí ale nechci ho koupit naslepo. Nvím jestli ho někde mají aspoň na okouknutí na prodejně :?
Ale myslím že je zajímavý a hodně neokoukaný. Líbí se mě ten fór s otočnou sedačkou. Pokud bys na něj někde narazila nebo si ho koupila budu Ti moc vděčná když mi do osobky napíšeš svoje dojmy.
Přeju ať porod proběhne ok Pápá

Obrázek uživatele Ivete

ahoj to máš pravdu koukala jsem že ho maj :r: í myslím na Malvíku když ho zadám na seznamu tak se ukážou prodejny ale osobně jsem tam ještě nebyla, určitě bych ti dala vědět, kdyby jsi byla rychlejší tak tě poprosím o totéž, jen jsem koukala, že je cca asi o 2kg těžší než camel, ty jo to je rozhodování já nevím, já už jsem hlavně ten camel. koupila a bojím se jestli bych ho stihla prodat a koupit jiný nemůžu si koupit oba :r:

Obrázek uživatele Friduška

No to se nedivim, oba sou dost nákladné. Dám vědět kdybych na něco přišla. Pápá

Čekáme páté miminko

Ahojy,tento učet už má přes 3roky a ted jsem si vzpoměla na tuto stránku.Mám čtyři děti,v Listopadu 2019 jsem potratila v 7tt(již po...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den,

 

hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

hnědý výtok

čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

Tak jsme se konečně dočkali a máme za sebou naušničky Sluníčko Mohla jsem si vybrat který, chtěla jem s bílými kamínky aby se to hodilo ke všemu ale ty byly titanové a stály 600Kč, pak měli kytičky světle růžové a ty byly ještě dražší a tak jsem nakonec vybrala plastové tmavě růžové za 500Kč.

Zeny, poraďte...
Malemu je mesic a furt to svou malou kebulkou točí na pravou stranu v postýlce.
Co s tím? Vždy, kdyz ho nasmerují na druhou, najdu ho pak zase opačně.

Už se zadařilo Smile jupííí a že to byla dřina :s:

Ahoj holky koupili jste některá dětem kolo u inportline? Přemýšlím nad tím ale mám strach aby to nebyl nějaký šmejdík.

Ahoj, máte zkušenost s podáním dormika u dítěte před vrtáním? Holce je už skoro 5 a strašně vyvádí, chci to zkusit.
Mělo to efekt?
reakce dítěte?
jak dlouho po podání dítě bylo ospalé?

děkuji

Ahoj maminky! Mému ,skoro šestitýdennímu,chlapečkovi se udělala kýla v pupíku. Je možné,že se sama vstřebá,bez zasahů? Díky, Pápá

Pápá Pápá Pápá zdravím všechny a ráda tu s vámi budu sdílet.
Katka

Zdravím těhulky a maminky, konečně jsem udělala pořádek v oblečení po holčičce, protože se nám v lednu narodil kluk. Vše jsem schovávala, kdyby náhodou druhá holka... A teď potřebuji místo, takže budu prodávat za symbolické ceny: 20 - 30 Kč za kus, kabátky za 50 Kč. K tomu přidám ZDARMA to, co bych se "styděla" prodat, ale na "doma" "ven" nebo "do školky" OK.

ahoj holky nemáte prosím zkušenost s kočárkem Orbit G2?váhám mezi nám a bugaboo cameleonem děkuju :///:

ahoj holky nemáte prosím zkušenost s kočárkem Orbit G2?váhám mezi nám a bugaboo cameleonem děkuju :///: