ODRÁŽEDLO PROSÍM O RADU?

04.04.2012

ahoj holky nemáte některá toto odrážedlo?Zítra ho mají v lidlu a mě se moc líbí jen nevím jestli je alespon trošku kvalitní?CO ty bezudržbová kola???Nevím děkuji za radu.
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-2C9C711A-1E0B4E61/lidl_cz/hs.xsl/in…

Kliknutím vložíte smajlíky:

My kupovali kolo normálně kde se kupuji kola klasicky a nemužu si stěžovat.Je kvalitní,já se na to z lidlu dívala osobně a nekoupila bych ho.je to celé z plastu a takový podivný.to co my máme má krásně měkký sedátko a zas ta tažký nneí.Já ho unesu ale malá to na něm furt neumí,víc ju bere motorka.
A to naše stálo i s helmou 1500

ahoj, tak já bych spíš volila nafukovací kola. Lépe přilnou k zemi. Tahleta gumová jsou dost nepřilnavá a podkluzují. Také může být problém když je mokro a dítě chce zabrzdit. Na druhou stranu je pravda že brzdí nohama. NO nevim no. Za tyhle peníze se dá sehnat i v cyklosportu :-). Asi bych mrkla tam a potom se rozhodla. V Tescu mají také odrážedla. Nevim jaká je to kvalita. lidé ho hodně kupovali. Bylo o dost levnější než toto. Tak se na něj můžeš taky mrknout

no nevím jestli bych do něj šla,je z plastu a nenafukovací kola my koupili za tu skoro stejnou cenu na netu JD bug,je sice z nějakého kovu ale je lehké,má nafukovací kola a jde k nim později přikoupit šlapátka a taky je to prý dobrá značka podle toho co psali na netu.ale těžko říct třeba nebude špatné,nemám s ním zkušenost.

Taky jsme ho kupovaly na Vánoce akorát má tvrdá pěnová kola a když malá brzdila z kopce, tak kolo se sice zabrzdidlo, ale odrážedlo vesele jelo dál, protože ty pěnový kola klouzaly a je to teda docela nebezpečné. To byla jediná chybička. Jinak je parádní a lehké. Před týdnem jsme koupily originální nafukovací kola na first bike a paráda :a:

In reply to by Breznacek

No vyjde to dohromady jak to kolo 1075 kč. Ale kdybych věděla že to klouže, tak nekoupim, už jsme ho koupily a přišla jsem na to až venku. Tak jsme byly nucený přkoupit. Nechci aby si malá ublížila, když už na tom jezdí jak drak a brzdí na poslední chvíli. Nedovedu si představit kdyby nedobrzdila třeba před přechodem :( I tak to vyjde levněji než celý first bike s brzdou který stojí 3000kč Myslím že ho i pak za nějakých 1800 kč prodáme až nebudeme potřebovat. Je fakt jak ten first bike.

Jinak objednávala jsem tady http://www.firstbike.cz/
přední kolo 195 kč
zadní kolo 290 kč
duše 2 x 60 kč
pneu 2 x 145 kč
dohromady 895+180 poštovné, celkem tedy 1075,-

Ahoj, tak tohle odrážedlo jsme kupovali synovi k Vánocům a koukala jsem, že i za stejnou cenu. Začal na něm jezdit hned od Vánoc (to mu byly 2 roky a měsíc) a během pár dní už se na něm krásně udržel :dance: . Vždycky se rozjede a zvedne nohy, takže začíná držet pěkně balanc. Jezdíme s ním zatím jen doma, ale je to nejčastější jeho hračka. A perfektní je ten košík vpředu, tam sebou vozí pití a hračky. A k tomu jestli je kvalitní, tak si myslím, že je hodně kvalitní :one: . Je to z tvrzeného plastu a syn s ním často někde flákne a kolo je furt jak nové a nejsou na něm vidět ani žádný škrábance.
Dej pak vědět, jak jsi se rozhodla, zda si koupila a jak jste spokojení. :a:

Jo a ještě k těm kolům. Je to taková ta tvrdá guma nebo co. Něco jako u některých kočárků. Píchnout nemůžete a myslím, že s váhou prťousků není problém s těma kolama, že by se brzy odrasovaly.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka