odběr vajíček k ivf-jaký počet? | Moje těhotenství.cz

odběr vajíček k ivf-jaký počet?

Obrázek uživatele kopretinka z louky

Ahoj holky, mam dotaz ohledně odběru vajíček..... Jaké je normální množství při odběru, kolik jste jich měly po stimulaci? Já byla dnes na kontrolním UTZ, a mam jich dohromady max. 10prý..... Velikost teda dobrá, na odběr jdu v úterý..... Ale mě se to zda nějak málo vytvořených folikul:-(, měla jsem dojem, že jsem slyšela, že se odebírá kolem 20 0:)díky za odpovědi:-)

Obrázek uživatele kopretinka z louky

.nholky díky moc všem za reakce..... Hezky jste mi uklidnily, jsem ráda, že to není hodně málo..... No uvidíme po odběru, jak se budou "mít k světu":-).....

Obrázek uživatele Ala

Každá reagujeme na stimulaci jinak. Někomu se vytvoří stěží jedno vajíčko (resp. folikul) a někomu víc jak 20. Ale pozor na velké množství folikulů, tam pak hrozí hyperstimulační syndrom. Já měla 28 folikulů a bylo to dost nepříjemné... z toho nakonec bylo jen 9 použitelných zdravých vajíček a po kultivaci zůstala jen 3 použitelná embrya, jedno mi zavedli hned a nechytilo se, dvě zamrazili. Po dvou měsících je rozmrazili, naštěstí obě přežila, a uchytil se mi synek. Druhé ne.

Obrázek uživatele Zdenda3

kamarádka měla 10,po těch určitých dnech jen 3,zavedly 2 a má trojčátka Sluníčko

Obrázek uživatele Štěpula

To má každá jinak. mě jich odebrali 10, 8 jich bylo dobrých k oplodnění. Druhý den jsem volala a bylo jich 5. Na ET jsem šla za 6 dní po odběru a vydrželi jen 2. Nechala jsem si zavést jedno a výsledek vidíš v profilovce.
Kamarádka jich měla přes 30. nechala si zavést taky jedno a má holčičku.

Obrázek uživatele Dana Medková

ahoj je to opravdu různý ,já jich měla u prvního cyklu 9 a u druhého 25,hlavně aby byly k použití takže i těch 10 může stačit ,někdo má třeba jen dvě a taky dobrý ,hlavně klid a kvůli tomu se nestresuj Smile

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

ahoj maminky prosím o radu a zkušenosti,

holky, mám asi blbej dotaz, ale zajímal by mě váš názor. našla jsem si přítele, jsme spolu měsíc, je nám dobře, mám ho ráda, ale to je zatím tak vše, necítím se zamilovaná, myslela jsem, že ta zamilovanost je největší spíš na začátku.

Taky Vám chlapy tak kecaj do výběru jména? :///: mě ten můj strašně, přišla jsem za ním s hotovou věcí a on mi všechno úplně zamítl :O hroznej chlap :s: No ale po velkým boji a hádkách jsme se shodli na Šarlotce a Šimonovi... :s:
Takže jsem spokojená jak já, tak i mužíček...

Holky prosím vás nevíte někdo o Míše jen vím že předčasně odrodila tak jak se jim daří. Za informace předem děkuji Wink

Ahoj maminky, mám doma půl balení kaše SINLAC 325g(zabalenou v tom veprůhledném obalu) a je nám to už k ničemu, malý ji nechce a pak tady mám ještě jednu kaši od Sunarky banánovou od ukon. 4 měsíce. Nechtěla byste ji některá. Sinlac za 50kč + pošta. Sunarka 40 kč + pošta. Pokud máte zájem, pište do zprávy.

Ahoj holky včera jsem narazila na článek o bachových kapakách, prý pomáhají zvládat náročné období po porodu atd. Máte s tím někdo zkušenosti?? Popřípadě které kapky jste kupovaly?? Děkuji.

Ahoj Pápá malé začaly min.čtvrtek teploty,rýma a osypala se-reakce na očkování. Teploty ani vyrážku už nemá,ale pořád ji teče z nosu,přitom odsávám hodně hustou rýmu. Myslíte,že už bysme mohly na chvilku ven nebo ještě ne?

Ahoj holky, prosím vás o názor, radu, zkušenost ohledně těhotenství po vysazení HA. 4. února jsem měla poslední MS hned po vysazení antikoncepce. Teď jsem 39.