Obvodacka mi ji dala..

13.09.2007

Ahoj, tak mi obvodacka dala neschopenku ani se me nejak neptala proc..ale rikala ze mi ji muze dat na 2mes a pak to musi odsouhlasit gynekolog nebo co..Ale mam vychazky od 10-12 a pak od 14-18h to je docela dobry:)Tak jsem se toho dockala ..

kikatko moc ti blahopreju. to je super zprava.. ja jeste porad chodim do prace a zatim je to ok, ale ja taky mam pohodovou praci. tak hezky odpocivej a at je ti uz jen a jen dobre ;)

No vidíš teď konečně můžeš vegetit, a pohlídat si toho svojeho:-)) A co pak za ty dva měsíce když to třeba neodsouhlasí??

In reply to by Kikatka

četla jsem ty tvoje patálie v práci a s doktorem a docela jsem se děsila... Já sice ještě těhulka nejsem, zatím se pořád snažím, ale i tak nemam problém sehnat neschopenku na cokoliv...Mam super obvoďačku a ta mi to nabízí pořád, například až mě v práci vytočí a budu jich mít dost, tak se mam zastavit a ona mi něco napíše :o)) Argumentuje to tim, že jsem mladá a v životě se ještě napracuju dost :o))) Tak si pěkně užívej volna, aby se měl mimísek dobře :o))

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka