!!!!!!!!!!!!! | Moje těhotenství.cz

!!!!!!!!!!!!!

Obrázek uživatele angelaa

Ahojte, tak si představte,teď sme s manžou řešily,že jediný co si chlapy pamatujou je, kdy příjde další MS. Tak jsem se jen tak mani zeptala,kdy mám narozeniny,to bylo asi tak před 5min a on do teď přemejšlí,kdy je vlastně mám. To je fakt na provaz :jawdrop: Jak je to s vašima drahouškama???


Obrázek uživatele ha.nka

manžel je talent na PC, takže má počítačový prográmek, který mu všechny důležité datumy připomíná :s:

Obrázek uživatele nevimnic

Jo, taky to pozoruji již delší dobu. Pamatuje si jen kdy mám mít další ms. Už jsem chtěla xkrát zamaskovat, že jsem to dostala. Ale fakt to nejde, skoro nefunguju na wc když se blíží termín, tak se "podezřele" pohybuje krabička s tampony aniž bych ji přemísťovala já, takže Jirka zkoumá... Narozky si taky nepamatuje a co slíbil už vůbec ne a nejlíp to přetočit... Sad
PS: včera se po 2,5 letech společného bydlení zeptal kde má vzít utěrku

Obrázek uživatele Mariangela

mne se letos pritel, po skoro triletem vztahu, zeptal v den mych narozenin: "A kolik ti vlastne je?" Biggrin Takze ja uz nic neresim. A jinak s tou MS to bylo spis, ze se divil, ze uz ZASE ta Karkulka prijela Smile :k:

Obrázek uživatele Lubka

Holky tak to je ještě dobře si vaši miláčkové pamatujou kdy máte MS , to ten můj akorát řekne: UŽ ZASE, SI JI MĚLA NEDÁVNO,NE? :s: :s:
Jinak si nepamatuje ani kde ma ponožky a už vůbec kdy mám narozky.. Smile

Obrázek uživatele Janulkaa

Jooo, to vlastne rika taky kdyz mu to reknu :s: Fakt vsichni stejni

Obrázek uživatele Janulkaa

Jezis to chces po nich moc :s:
Taky nevi kdy mam narozeniny, vzdycky ho musim tak nejak nenapadne upozornit Smějící se mimčo A s tou ms to je dobry, to se zkusim zeptat.