nevolnost v těhu

30.01.2017

Holky prosím, jsem 8tt a bolí mě neustále žaludek, trápí mě nadýmání, budí mě to i v noci, musím sníst rohlík... Vím že nevolnost je normální, ale u prvního těhu mě žaludek vůbec nebolel.Zmínila jsem se o tom před doktorem a řekl že to bývá, měla jste to některá a co pomáhalo? Jestli to přešlo třeba po 3 měsících?

A co ještě bych se chtěla zeptat, zda některou pálily oči a smýkal konečník, zda je to normální?
Omlouvám se za ty dotazy ale ikdyž je to mé druhé těhu, takové stavy jsem předtím neměla.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, uf když si vzpomenu na své druhé těhotenství, tak se divím sama sobě, že si pohrávám s myšlenkou mít ještě třetí :-)

U kluka naprostá pohoda, ale dceruška mi to vynahradila v plné síle.

Ježiš mě bylo blbě.... Neustále pocit hladu, ale jakmile jsem snědla třeba jen jedno sousto, okamžitě pocit plnosti a pak mě to hnalo se vyzvracet. V noci a ráno to bylo nejhorší. No ty stavy byly opravdu dost nepříjemné, že i neschopenku jsem si musela vzít. Já neyla schopna ani z tý postele vstát. K tomu ještě únava...ještěže malej chodil do školky. Nezvládla bych se o něho během dopoledne ani postarat.

Nafouklá jak balón. Oči ok, s konečníkem až na časté zácpy jsem taky nic neměla, ale v těhotenství je snad možné vše. I svědit vlasy nás snad mohou :-) 

Nepomohlo nic, bohužel. Zkoušela jsem ty lízátka na nevolnosti a po nich to bylo snad ještě horší. Trošičku co pomáhalo, ale jen ráno, tak než jsem vylezla z postele ( večer jsem si vždy připravila) jsem pomalučku snědla pár piškotů. 

No ale překvapilo mě, že ač tedy tohle vše ustoupilo až kolem 4 měsíce, tak ze dne na den. 

In reply to by Ivik77

Asi tě nepotěším....

Já prozvracela celé první těhotenství až do porodu. Nevolnosti celodenní, zvracení mnohokrát denně. Když to bylo nejhorší, tak vždy několik dní na kapačkách v nemocnici na zavodnění. Skončilo to až okamžikem porodu.

Nepomáhalo VŮBEC NIC, ani léky, čípky, injekce, homeopatika, akupunktura, dieta, bylinky, cucací bonbóny, lízátka.  Byla jsem jako zombie, totálně mimo provoz.

A teď jsem podruhé těhotná a je to STEJNÉ :-(  Břicho je obrovské, nafouknuté, žaludek a střeva dělají gymnastiku, je mi zle a zvracím.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka