Nepoznali, že plod nemá páteř!!!!!!!

20.03.2009

Holky, četli jste to dnes v blesku, jak se narodila holčička, které chybí část páteře?????? já jen nechápu, jak něco tak důležitého nepoznali doktoři již na ult v těho!!! Maminka měla cukrovku, proto jí poslali na 3D ult, ale tam poznali jen rozštěp patra, jinak že je holčička naprosto v pořádku. Pak píšou jak je možné, že Elišce neviděli, že jí chybí celá páteř????? Když se narodila měla více potíži, i to že jí chybí jedna ledvina atd. já to nebudu víc psát, ať se budoucí maminky nestresují, ale to je fakt síla. Tak kur.. na co pořád lítáme po vyšetřeních, když je to k ničemu???????? No Ostrava, ani se nedivím!!!!!!!

já to zatím nečetla, jen jsem viděla fotky a to že mamča měla v těhotenství 41let a děti už 26let staré, to mi bylo jasné, že asi až na tolik vyšetření nebyla a kašlala na to třeba...ale kdo ví, třeba ne. Každopádně je to divné, že něco takového nepoznají protože kdyby ji její doktor utz nedělal, tak určitě by ji ve 20t na utz poslal. Na genetiku možná nešla, třeba ji odmítla...kdo ví, no víš jak...ono v novinách to hodně překroutí.

No nedávno, zadrželi zubaře, který měl praxi 7let, a byl vyučen strojníkem. Samozdřejmě bez licence, a přišli na něho náhodou, při dopravní nehodě, při zápisu na policii!!!!!!!!! Tak co Ti naši doktoři???????????

ježiš to mi ani neříkej....jak je to možný,vždyť i u mě na jedný fotce z ultrazvuku z mladšího těhu je krásně vidět celá páteř...pak máš těm doktorům na 100pro věřit když ti říkají tohohle a tohohle se nebojte,je to v normě a tak...ach jo,už se těším až malá bude venku a budu mít v tomhle ohledu klid,mě ted strašily zase s mírným nadměrem plodovky,pak že to teda nic neznamená,že jí máme jen trošku víc ale malá je prý v pohodě... to mě omyjou...a tu ledvinu už vůbec nekomentuju,radši na to nemyslet...a jak to s ní dopadlo víš??asi blbá otázka co

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka