Nepatří to sem - ale prázdné flakonky od vonavky otevírací

22.01.2014

Holky nevíte kde sehnat něco na ten způsob a hodně?mám tady skvělou psyholožku, která do tech flakonku mícha dětem kouzla aby se nebály strašidel pod postelí nebo kdekoliv, je to jen obarvená voda,ale děti tomu věří a mě to přijde super nápad,jen je nedostatek flakonku.Nebo donedávna se vyráběl protičertový čaj, nebo čaj na strašidla nebo tak nějak,taky už to zrušili,ale děti tomu věřily, nevíte kde sehnat,nebo nezáte někoho kdo míchá čaje a prodává?děkuji Vám :one: :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

jo to sem měla na ducha v pokojíčku.normál co kupuju stříkání na vlasy od gliskuru :) nalepila jsem tam etiketu ze sava,dala vodu s kapkou éterickýho a už to jelo :///: ale už jsme ve stadiu,kdy duchové a strašidla nejsou ,takže v poho.myslim že je lepší je nestrašit a máš vystaráno. jinak psycho mi taky řikala,že to maj děti z televize dost ale že to nechápem rodiče,že třeba viděj jen něco ze seriálu pro dospělí,ale normál situaci nepochopí a pak maj v hlavě hokej.nebo domácí diskuse,že si myslí,že se hádáš a tak...a pak z tý nejistoty se jim dělaj děsy různýho ražení.

pěkný nápad, no caj si muzes namichat sama a etiketu natisknout. no a flakonky, ty treba v parfumerce.ale vse je o penezich. Jinak je to fakt super napad

In reply to by muf20

juju, to máš pravdu vše je o penšzích.ona dává dětem ty kouzla fakt denně, pracuje s mnoha dětmi,takže je toho potřeba oprqvdu mraky i těch čaju,ty už ejsou vubec.nase deti se naštěstí nebojí :one: ,my spíš ty kouzla proti zlobivým dětem,aby nás nebily :00:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka