Nemocenská u OSVČ | Moje těhotenství.cz

Nemocenská u OSVČ

Obrázek uživatele nelik...

Holky prosím zajímala by mě jedna věc spojená s nemocenskou u OSVČ – nemám nárok na mateřskou, jsem OSVČ a mám tedy odedneška neschopenku spojednou s porodem 6týdnů před termínem a 6 týdnů po porodu.. a zajímá mě jak je to s vycházkama a kontrolama, mám vycházky klasicky 6hodin denně i když mi doktor řekl že k tomu ze zdrav hlediska není důvod, no netuším jak to pak budu děkat s miminkem, bude to značně nepraktické, jen když si představím třeba situaci že kojím a někdo zvoní a já MUSÍM jít otevřít kdyby to byla kontrola..jak jste to měli vy? přišla na některou z vás kontrola? účetní mi říkala že je nějaké OSVČ nezajímají, že chodí hlavně na zaměstnance..tak nevím :,( a dále, kdyby mě nezastihli doma, seberou mi jen ten jejich denní příspěvek 92,-Kč na den, nebo mi můžou sáhnout i na rodičák?? Ne Ne jde mi z toho hlava kolem :s:

Ahoj holky mám problém s hnědýma kruhama pod očima Sad měla jsem je teda i před těhu ale tet mě připadnou víc a hrozně mě to štve.vypadám jak blbec!!

už se tam nechci vrátit ani za nic.Směny ranní +odpoled.Víkendy volné,ale nehorázně "hnusný" kolektiv+ brutální buzerace vedení atd.Budu na rodičovské sice ještě přes 2 roky(do 3 let dítěte),ale nechci tam jít ani na 1 den,kdy mám dát výpověď? Jak moc dopředu?A ke kterému dni? Děkuji

Sluníčko Zdravím všechny těhulky a mimíska. Holky, jak jste na tom s jídlem? Mě už je teď docela dobře, ale musím jíst po 2 hodinách. Snídala jsem dneska v 7h. A za chvíli mi začalo být špatně, tak jsem koukla na hodinky a bylo 9h. tak jsem si vzala kousek chleba a dobrý.

Ahoj ženy, koukám po hračkách k vánocům a docela mě zaujalo toto: http://www.megahracky.cz/pohadkovy-polstar-medvidek-pu/ Akorát nechápu, jak to funguje?

Ahoj holky Smile Tak Natalce je skoro 7mesicu a ja jsem uz vic jak mesic v nrvech Sad Minuly mesic ms nedorazla a předtím byla normalne silna.

Ahoj maminky Pápá Ještě nedávno jsem tu plašila s fotkou testů, že se mi nezdá jak sílí, a teď už končím 11.týden Smile Po prvním těhotenství

Tak dnes mam za sebou neplanovanou kontrolu u dr., kulham bolesti kycle, no tak pry jeste za tyden kontrola a kdyz to neprestane, tak rehabilitace. Do toho zanet mocaku.. takze ve strefu se uvidi, jestli dostanu ATB.

Ahoj holky..dnešní článek na netu-stále více českých mužů slyší větu-"udělej mi dítě a jdi.." Strhla se pod ním dost vášnivá diskuze-hlavně mužům tam vadil tento trend, přečetla jsem tam spoustu urážek nás žen, kam, jsme to s tou emancipací dotáhli, co předáme dalším generacím, sami z nich vychováváme feťáky, gaunery atd.

Pápá Ahojky holky kdyby náhodou někdo měl zájem o kočárek stačí se ozvat. Troj kombinace : korba, sporťák a autosedačka s nástavcem na kočárek, k tomu pláštěnka... kdo by chtěl můžu poslat foto na mejl. když tak pište do zprávy. Cena 3800 kč. Barva je tmavě modrá se žlutým. Neutrální holka kluk.