nehormonální nitroděložní tělísko | Moje těhotenství.cz

nehormonální nitroděložní tělísko

Obrázek uživatele Cvrček2014

Ahoj, děvčata máte někdo zkušenost s nehormonálním nitroděložním tělískem. Jsem teda ještě v očekávání, termín mám až 1.5., ale samozřejmě chci kojit a nechci se už vracet k hormonům.
Po prvním porodu jsem chodila cca rok na injekce a už nikdy více, pak jsem jsem se teda vrátila k antikoncepci co jsem brala před prvním otěhotněním a nebyl problém, ale měla jsem i jiné zdravotní problémy, které možná do jisté míry souviseli s hormony. Každopádně chci dělat vše pro to, abych už nemusela brát hormonální antikoncepci.

Obrázek uživatele PeNes92

Ahoj. Já jsem mela tělísko mirenu. V roce 2010 jsem porodila dceru a jelikož jsem potřebovala něco bez hormonů- kvůli kojeni a aby me to nestalo majlant rozhodla jsem se pro mirenu. Po konzultaci s lékařem jsem po třech měsících po porodu šla na zavedení. Popravdě zavádění bylo nepříjemné ale během 5 minut bylo hotovo. Zaplatila jsem a odešla. Ano na jednorázový obnos to je dost. Ale rozděl si to mezi 5 let a vyjde ti super cena. No a v září 2014 jsme se rozhodli dat dcerce sourozence. Takže jsem šla na vyndávání. Bylo to hned a necítila jsem vůbec nic. A mohla jsem otěhotnět ihned. Popravdě moje poslední měsíčky byly 13.11. A dnes jsem ve třetím měsíci. Celou dobu tj. nějaký 4 a půl roku jsem byla velmi spokojena. Menstruace se mi zdaleka vyhla pouze jsem občas spinila. Bolesti zadne. A těhotenství kdy jsem mela mirenu nebylo ani jedno a to se manžel dělal do me(nevím jak slušněji to napsat). Já až v lete porodim na tuto antikoncepci ušetřím a půjdu si pro ni zase. Za mě nejlepší antikoncepce. Je tu ale riziko ze ti nemusí sednout. Za mě 1* Wink ať se daří

Obrázek uživatele lucininenka

no ovšem Mirena je hormonální Wink

Obrázek uživatele PeNes92

No ovšem :s: . Mirena je nitroděložní tělísko ve tvaru písmene T, jehož vertikální část je tvořena válečkem uvolňujícím denně pravidelné malé množství hormonu levonorgestrel. Tento hormon působí pouze ve svém bezprostředním okolí, tedy především na děložní sliznici. Tudíž je vhodný i při kojení... Stačí si o tom něco přečíst. Koulení očima Jednička Pápá teda ty základy a tohle byla má zkušenost.

Obrázek uživatele lucininenka

nooo,já tohle všechno vím Smile jen autorka se ptala na nehormonální tělísko Wink a to jsi jaksi v tom prvním příspěvku zapoměla dodat,že tohle je hormonální-naopak jsi tam přímo uvedla,že jsi sháněla něco nehormonálního,takže řada lidí by to pochopila tak,že je to bez hormonů :///:

Obrázek uživatele Mirunka31

Stačí si přečíst název článku pisatelky ... NEhormonalni .... Asi o Mirene nic moc slyšet nepotřebovala :s:

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...