Nazdárek děvčata

13.12.2007

Tak jak se dnes máte?JSem před chvílí přijela z brna,to teda bylo :) No ale co se m idnes stalo: ráno před šestou mě začlo zas bolet bříčko ale nějak víc než před pár dny a myslela jsem si teda,že to dostanu,a ono nic,jen mi tam cosi teče jinýho,takové mokro nebo co.A to bříško mě bolí až doteď.Už mám zpoždění přesně týden a pokud tedy jsem těhotná což říkají i testíky,tak jsem ve 4 tt

tak to moc gratuluji. Jestli ti to ukázaly i testíky, tak je to asi pravda. Já byla na potvrzení těhotenství u doktora v 5tt. Takže se klidně objednej :o)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Hmm dneska mě bolí docela dost,a to nemůžu být ani na netu?:) nic nedělám,jen sjem byla v brně na školení a zase sjem doma,pak půjdu ven s pejskem.Včera jsem taky ležela.Newbylo mi dobře.No neví mco si myslet,ale když už nějkaý ten testík vyšel tak to tak už asi bude,ne?Však uvidíme příští týden :)

In reply to by Jajusskaa

Určitě to bude...Když ti vyšly testíky, tak jsi těhotná. Mně se doktor zeptal, jestli jsem si dělala test a já že jo a on mi řekl, že jak už mi ukázal test, tak teda těhotná jsem a na ultrazvuku mi to pak potvrdil. Moc gratuluju. A opatruj se !

In reply to by Jajusskaa

Jestli nemáš jistotu, tak ti ji potvrdí pak doktor. Ale podle příznaků, co máš a podle třech udělaných testů, jsi určitě těhotná. Mně píchalo taky nalevo, ale zase jak kdy, roztahuje se děloha. A někdy to bolí fakt hodně.

In reply to by Jajusskaa

Dělala jsem si ten test tak 3 den od vynechání a ukázala se mi tam slabá (a asi tak za pět minut:)), pak jsem si hned koupila dražší test a tam to bylo jasné...Za pět dní od testování jsem šla k doktorovi a už byla nějaká změna vidět i na ultrazvuku, takže mi nebral ani krev.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

dneska sjem dobíhala na šalinu ale to byl kousíček.No dnes jsem neseděla,jen 2 hod při testíku jakýmsi.Hle a je nomální když mě to bříško bolí víc na levé straně?´No já si půjdu za chvíli hajnout pro jistotu

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

hmm asi jo.No ndyž už jsem to týden nedostala,tak tomu začínám věřit,jen aby to ale nebyla hormonální porucha :( ale to by testík asi ani jeden nevyšel ani slabě :) tak snad

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka