Nachlazení
Ahoj holky!
Já ted pořád trpím na nachlazení kašel a rýma.Beru těhotenský vitamíny a jiné nemůžu že bych jich měla pak moc.Tak piju lipovej čaj s medem. Nějak se mě to pořád chytá.Pa
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.





















