Můžu dát stoptussin a sinecod na noc?

07.03.2015

Ahoj holky,
synek 22měsíců má suchý,dráždivý kašel,dávám mu stoptussin kapky a na noc fenistil.Celou noc skoro prokašlal.Napapadlo mě,že bych mu na noc dala sinecod,ale nevím jestli to můžu kombinovat s tím stoptussinem.Má i trochu rýmu už přes týden,horečku nemá.Doufám,že mu to zase nesedne do uší :( .Díky za rady :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, dcera asi před měsícem taky kašlala, v noci měla šíleně dráždivý kašel, kašlala skoro pořád a budilo ji to ze spaní. Volala jsem na pohotovost a poradili dát Fenistil kapky a také k tomu Sinecod (kapky)na tlumení kašle. Pomohlo to a dcera pak klidně spinkala.

*******
Jestli myslíš dotazem to, že dáváš přes den Stoptussin na kašel a na noc chceš dát Sinecod, tak můžeš.
A k tomu bych dala i ten Fenistil-jen na noc.

já bych to nekombinovala, vždyť přece sinecod je na podporu vykašlávání a stoptusin naopak na tlumení. Nám se na kašel na noc víc osvědčila cibulová šťáva. Nepomohl nám ani ten protazin, možná jsme měli špatné dávkování, protože synek je tělesnými proporcemi o dost větší, než by odpovídalo věku, tak možná kdybych místo půlky tabletky dala celou, zabralo by to, ale já se těchto léků trochu bojím, abych ho nepředávkovala.

:a: ahoj,malý měl nedávno laryngitidu,na noc jsem dávala Stoptussin,v nemocnici mi dali Prothazin (ten je ale asi na předpis). Přes den Mucosolvan na odkašlávání,na noc Stoptussin,ten tlumí kašel a je na noc lepší :) brzké uzdravení

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Nám ho doktorka vždycky dává na noc,ať se vyspí a co vím z okolí,tak to dává víc pediatrů :? .Nicméně jsem mu ho dala a celou noc spal :)

Ahoj, jako dítě jsem na to taky trpěla. Občas jsem u toho spala jak jsem kašlala, ale budila jsem všechny okolo.. Tak mi mamka dělala teplé mléko s medem.. je to pěkný hnus, ale na kašel pomáhal.. anebo šťávu z cibule.. Přeji ať jste brzo zdrávi :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka