muj 3letý syn v noci straší | Moje těhotenství.cz

muj 3letý syn v noci straší

Obrázek uživatele Andrejka...

Ahojjky holky už jsem ztoho docela bezradná mám doma 3letýho syna a 4měsíce navíc a každý den v noci mezi 11h. až 1h.se budí a brečí než půjdu k němu a musím ho vzít a utišit ho.Já už fakt nevim co dělat opravdu to je skoro každý den.prosím poradte děkuji

Obrázek uživatele Andrejka...

holky moc děkuji všem tak uvidime já budu ještě čekat musím to vydržet nmoc děkuji

Obrázek uživatele cristalina

U nás to samé, má 2 roky a 3 měsíce a budí se už půl roku kolem 1h a brečí dokud k němu nepřijdu nebo běží rovnou k nám do postele. Já si myslím že nechce být sám v pokoji.

Obrázek uživatele LPamela

Jestli nemá nějaký noční můry. Něčeho se bojí. Zdají se mu špatné sny. Co s tím dělat, to fakt netuším. Moje dcerka měla období, že se bála chodit podél baráků po chodníku, že tam jsou pavouci. Už se to ale zlepšilo. Ale chvíli to trvalo.

Obrázek uživatele luciemili

Čauky,já jsem to prý dělávala od 3 let,až do 5.roku,měla jsem strašlivé sny,vždycky jsem brečela a když nikdo nepřišel,letěla jsem přímou čarou k našim do postele Biggrin Prý to bylo skoro každou noc,na některé můry si pamatuju!

Obrázek uživatele Zdenda3

poradila bych se s doktorkou pokud dělá homeopatika,ty by mohli zabrat,dcera měla taky poruchu spánku,nebo v lékárně kde se prodávají

Obrázek uživatele Andrejka...

muj syn se narodil v 11:55h. v poledne ale je to opravdu už děsný vždycky mě vzbudí a malýho brášku taky

Obrázek uživatele Andrejka...

jenže syn se narodil v poledne tak to asi nebude

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Maminky školkových dětí, máte zkušenost s užíváním kapslí colostrum na zvýšení imunity u dětí, díky Pápá
http://www.colostrum.cz/premium-colostrum-60-kapsli-po-400-mg-p10

holky mám radost dneska testík zase o kousek silnější, dneska jsem to měla dostat a nedostanu SluníčkoSluníčko

nevíte někdo do jakého formátu mám převést písničky, když mi rádio nepřehrává mp3

Blížím se k datu, kdy se překulím do druhé poloviny těhotenství. Zřejmě mě čeká takový frmol, že ta druhá polovina uteče ještě rychleji než ta první. Škola, školka, kroužky...A do toho všechni ti doktoři a úřady a obchody... Myslím, že to všechny maminy více dětí znají moc dobře.

Pápá Mám 23 let,v dubnu jsme měli svatbu po 6letech vztahu,máme 3-letého syna,nastupuje v září do školky. Vzali jsme si před měsícem hypotéku na starší dům k rekonstrukci.A já váhám zda si najít práci nebo jít do druhého dítka.

KUK!! Jakpak jste se vyspali??

U nás teda nic moc, malá v noci přišla za náma a nemohla zabrat, ale zase jsme si to protáhli do půl deváté ;-). Je tu :rain: , tak budem asi doma, možná odpolko půjdem chvilku ven. Chtěla jsem jí vytisknout nějaké omalovánky, nebo pracovní listy, ale došel inkoust :O .

Ahojky maminky a jejich dětičky. :qu:

Šaty jsou na ukázku pro MILLY :)-tady jsou ... mám je dokončené a odevzdané Smile

Holky, nenajde se tu nějaká, která má ještě navíc Billa samolepky? Furt mi jich pár chybí a byla bych moc vděčná! Mám taky celej pakl na případnou výměnu, nebo můžu taky poslat.

Mně chybí: 3, 23, 48, 60, 76, 80, 94, 98, 118, 122, 126, 127, 147, 166, 192, 194, 199, 194, 204 a 206

Kdyby některé z vás nějaké chyběly, tak napište, můžu poslat.

Hezké odpoledne,

chtěla bych vás poprosit o vaše zkušenosti.

Minulý čtvrtek (23.8.) jsem byla na laparoskopii s hysteroskopií a chromopertubací. Vejcovody průchodné, ale byl mi potvrzen syndrom PCO (ovulace neprobíhala vůbec) a proveden drilling vaječníků.