Možnosti dalšího studia po DIS. ?

20.01.2013

Ahoj maminky.Vy které studujete, můžete mi poradit? Pracuji ve zdravotnictví, mám vystudovanou Disku, a chtěla bych si udělat vyšší vzdělání nejlépe magisterské ale u nás v Olomouci je jen navazující, což znamená , že můžu až po Bc.Myslíte, že když bych studovala rok Bc, můžu se po roce přihlásit na mgr. kombinovaně. Nebo můžete mi poradit jiné studium? Děkuji moc za ochotu. :€s€:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, možné jsou 3 scénáře:
1) vystuduješ Bc od začátku a potom teprve Mgr
2) nastoupíš na Bc a uznají ti některé předměty nebo dokonce celé ročníky, tím se ti zkrátí studium Bc na 1-2 roky a pak nastoupíš na Mgr. Vem si index a kopii diplomu z DiS a zajdi do školy, kde bys chtěla studovat, na studijní oddělení, tam to porovnají s plány daného oboru a řeknou ti, co lze uznat (zda vůbec něco)
3) zajdeš do své školy, kde jsi studovala DiS a zjisíš, zda má s nějakou univerzitou podepsanou smlouvu o uznávání studia. Školy to moc nedělají, ale některé to mají. V takovém případě bys na dané univerzitě (po složení přijímaček) mohla studovat rovnou na Mgr stupni. Můžeš to udělat i opačně - zeptat se na studijním dané univerzity, zda ti uznají DiS z tvé školy...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky