mesic

25.11.2008

Nemuzu tomu uverit, ze dnes nas Oliver slavi mesic.... to je neuveritelny jak rychle to uteklo. Ve trech tydnech mel o 800g vic a meril o 5 cm vic :00: je to zlaticko, i kdyz ho trapi prdiky, ale ne casto a jeste nemame rezim, ale to se casem spravi :///:

tak naše Kačka oslavila měsíc na světě a zároveň svátek. Takže taky gratulujem :k: a s těma prdíkama se to srovná já dávám Kačce fenyklový čaj před každým kojení tak moka lžičku někdy 1 někdy 2 a masíruji jí bříško při kojení to docela pomáhá :) . Koukám jak krásně rostete :one: :qu: to naše malá měla ve 3 týdnech o 4cm víc a od propuštění o 800g . Jen nás teď trápí vyrážka tak budem muset asi na kožní protože dr. mi neustále tvrdí že je to práškem na praní a já už vyměnila všechny dětské prášky a prala jsem i v mýdle a stejně je osypaná :r: . Tak snad nám poradí líp než naše Dr. :a:

:dance: Ahojky :a: ...to to teda letí ;) ....našemu :e): Jáchymkovi budou v pátek 3 týdny.....včera jsme měli kojící krizi, ale dneska se to už zlepšuje....je celkem hodnej, občas nás v noci potrápí, ale jinak si to užíváme!!!!
Opatrujte se a užívejte si ve zdraví :c: ...Vendula a Jáchym

Ahojda Lulisku...not o ams pravdu ze to leti,kdyz sjem to tu obejvila byla jsi asi tak ve 23tt a ja teprve ve 6tt a ted?????JA 33 a ty mimi doma,,ja chchi takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,,hlavne ze sjte spolu,prdiky se casem vyresi a vy se sladite,,drzim pesticky a ahojda a pozdravuj prdolku

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka