Laryngitida - přenost, inkubační doba? | Moje těhotenství.cz

Laryngitida - přenost, inkubační doba?

Obrázek uživatele Nika

Ahojte, potřebovala bych radu... Byla jsem ted se synem v nemocnici jen asi 36 hodin ale byl tam chlapeček a měl Laryngitidu - byl tam od pondělí a dneska ho pustili domů. Ale kašal ještě teda šíleně. Ale co mě zajímá je to po tolika dnech ještě přenosné nebo už je to přeléčené? Chodil často do herny za synem a někdy na něj zakašlal až mě omývali. V pátek máme jet na dovču tak jeslti mám čekat ještě nemoc.... Jo a holky rada na zlato... NIKDY NEDĚLEJTE MALÝM DĚTEM LETADLO(takové to za ruku, za nohu) do 4,5 let nemaj vyvinutý něco v lokti a může jím to vyskočit... právě sem to zažila se synem a už sme to za 2 dny byli dvakrát napravovat... tak dík za radu..

Obrázek uživatele lucininenka

tak laryngitida není nemoc,která by byla přenosná-teda lépe řečeno,způsobují ji obyčejné viry,které u jednoho způsobí rýmu a u druhého laryngitidu třeba... takže riziko je minimální.Jinak inkubační doba je jako u všech virových infekcí-pár hodin až pár dní,takže do pátku by se to určitě projevilo.

Obrázek uživatele Nika

Díky za informaci.... do dnešního dne žádné známky nemoci tak snad už to vydrží a dovolená klapne Smile

Obrázek uživatele lucininenka

neboj Jednička užijte si to Pápá

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

Maminky školkových dětí, máte zkušenost s užíváním kapslí colostrum na zvýšení imunity u dětí, díky Pápá
http://www.colostrum.cz/premium-colostrum-60-kapsli-po-400-mg-p10

holky mám radost dneska testík zase o kousek silnější, dneska jsem to měla dostat a nedostanu SluníčkoSluníčko

nevíte někdo do jakého formátu mám převést písničky, když mi rádio nepřehrává mp3

Blížím se k datu, kdy se překulím do druhé poloviny těhotenství. Zřejmě mě čeká takový frmol, že ta druhá polovina uteče ještě rychleji než ta první. Škola, školka, kroužky...A do toho všechni ti doktoři a úřady a obchody... Myslím, že to všechny maminy více dětí znají moc dobře.

Pápá Mám 23 let,v dubnu jsme měli svatbu po 6letech vztahu,máme 3-letého syna,nastupuje v září do školky. Vzali jsme si před měsícem hypotéku na starší dům k rekonstrukci.A já váhám zda si najít práci nebo jít do druhého dítka.

KUK!! Jakpak jste se vyspali??

U nás teda nic moc, malá v noci přišla za náma a nemohla zabrat, ale zase jsme si to protáhli do půl deváté ;-). Je tu :rain: , tak budem asi doma, možná odpolko půjdem chvilku ven. Chtěla jsem jí vytisknout nějaké omalovánky, nebo pracovní listy, ale došel inkoust :O .

Ahojky maminky a jejich dětičky. :qu:

Šaty jsou na ukázku pro MILLY :)-tady jsou ... mám je dokončené a odevzdané Smile

Holky, nenajde se tu nějaká, která má ještě navíc Billa samolepky? Furt mi jich pár chybí a byla bych moc vděčná! Mám taky celej pakl na případnou výměnu, nebo můžu taky poslat.

Mně chybí: 3, 23, 48, 60, 76, 80, 94, 98, 118, 122, 126, 127, 147, 166, 192, 194, 199, 194, 204 a 206

Kdyby některé z vás nějaké chyběly, tak napište, můžu poslat.

Hezké odpoledne,

chtěla bych vás poprosit o vaše zkušenosti.

Minulý čtvrtek (23.8.) jsem byla na laparoskopii s hysteroskopií a chromopertubací. Vejcovody průchodné, ale byl mi potvrzen syndrom PCO (ovulace neprobíhala vůbec) a proveden drilling vaječníků.