Končím 38 tt a nová ikonka

30.07.2008

Tak dneska končím 38 tt, takže za 14 dní mam termín, jo uteklo to. Tak sem si ještě naposledy vyměnila ikonku s bříškem :///:
Zítra jdu k doktorovi na kontrolu, tak sem zvědavá co mi řekne jak sme pokročili (ale myslim že to do termínu asi vydržim) :s: a hlavně co bude dál. Doktor bude mít teď dovolenou tak sem zvědavá kam budu chodit na kontrolu, asi mě už pošle do porodnice. Jak to jde vám chvíli před porodem? Já mam pocit že sem pořád v pohodě i když to je už náročnější, hlavně to spaní a teď v těch vedrech mi otekly nohy :00: a sem rychlejc unavená, ale jinak mi je fajn.

Jéje, ty máš kráásné obrovské břško, to já mám proti tobě nic. Cítím se 17 dní před temínem báječně. Vůbec si to nedovedu vysvětlit. Ta horka sice nic moc, ale je mi fakt dobře, jen v noci, to bych se ulítala na wc. Tak ti přeju a všem ostatním taky, ať to už nějak zvládneme a máme mimísky brzo u sebe :cc): :cc):

In reply to by ppjotra

Bříško mam veliký, ale už mi dole popraskalo :§) a to mažu. A v noci to vstávání na záchod je teda za trest :00: já než se vyvalim z postele, to je hrůza. Ale jinak si užívam s mimískem v bříšku :dance: . Tak sem zvědavá kdy se mu bude chtít ven, ale klidně tam ještě těch 14 dní může vydžet. :s: I když tem můj se už těší až to porodim, že prej snad konečně přestanu funět. :00: :!k:
Taky přeju hodně zdravíčka a rychlej porod. :a:

ahoj, dneska mi taky skončil 38 tt tak to máme asi stejný termín :!k: ..byla jsem dneska na ozvách a všechno je ok, čípek se vesele zkracuje k neviditelnosti, ale nějak to na porod ještě nevypadá :) Taky je mi fajn, i když chytám večer ty ,,poslíčky" a malá se hýbe až ke gymnastických výkonům, dalo by se říct, že je mi opravdu báječně, když si někdy pročítám potíže od holek...Moje dr. má taky dovolenou a tak jsem si nechala napsat od 37 týdne vyšetření do nemocnice, kde chci rodit...hodně štěstíčka a užívej poslední týdny :s: :a:

In reply to by ifka

Termín máme stejný :///: A já si to užívam, hlavně když malej kope a sem zrovna po jídle. :00: To pak nevim jak se kam vrtnout, je to rošťák. :!k: Taky přeju hodně štěstíčka a zdravíčka. :qu:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka