Kolik stojí plíny?

27.01.2016

Ahoj.

Vzhledem k tomu, že se stal asi zázrak a po sedmi letech se chystám na další porod, se potřebuji zase zorientovat v mimi věcech.

Včera jsem zavítala do drogerie, kde jsem kupovávala vždycky plínky. Brali jsme zelené pampersky. Teď je tam měli za 438,- Kč - dvojky 108 ks v balení. Já jsem je tam tuším kupovala vždycky v akci za 379,-. Ale asi i těch 4.055 za plenu je dobrá cena, ne?

Za kolik kupujete plenky vy, jaké jsou teď nejlepší a vůbec jaké máte zkušenosti s jakoukoliv značkou?

 

Díky za odpovědi

Bára

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já jsem měla pampers premium care,ale s těma jsem teda spokojena nebyla..malá  naštěstí nebyla opruzená,ale dost mi smrděly í když jsem je jen vytáhla z balíku..pak jsme měli pampers active,ale ty bylo taky nic moc..teď máme Dada plenky  a s těma jsem maximálně spokojená :-) lepší materiál a taky cena je super..ještě teď zkoušíme ty šmoulí plenky z alberta a taky jsou super :-) jak se malá narodila,tak jsme koupili jednou i plenky bella happy a ty nam taky seděly :-) pampers jsou podle mě dost drahé a materiál taky není nic moc..chválím si nejvíc ty Dada plenky..

kámoška co používá pampers tak nakupuje na feedu,jak je odkaz dole.Já jsem z nich nikdy unešená nebyla,přijdou mi uplně stejné jak většina ostatních a levnějších.Jsem spokojená se šmoulíma z hypernovy,ted manžel dovezl ty dada z polska,to je poloviční cena a co čtu tady tak spokojenost,ale spíš má cestu přes německo,potřebovala bych něco tam,UM je tam taky o polovinu levnější než u nás,s plenama to bude určitě podobné.

Díky za odpovědi. 

Budu to muset zase odzkoušet. U malé nám moc neseděly Huggiesky a až byla větší, tak jsem kupovala ty žlutý Pampersky. Ty bílý myslím zrovna přišly na trh a byly nehorázně drahé. V Albertu jsme je kupovala snad jednou a nikdy více. Opruzená nebyla ze žádných, ale ty levnější protíkaly a špatně držely. Teď vezmu asi klasiku ty Pampersky někde a pak počkám, minule jsem myslím do půlroku žádné nekupovala, protože při těch prvních návštěvách jsem si naporučila pleny, tak to teď asi taky tak udělám ;-).

Kupovala jsem z polska plínky Dada,cca 190 Kč za balík a teď mám mega zásobu šmoulích plín z alberta a jsem spokojená, malá taky, opruzená není, všev pořádku*smile* 

Ja si vzdycky pockam na akce v kauflandu,kupuju tam bile pampers,balik prijde na cca 270 kc.Jeste jsem je nikde vyhodneji nevidela.A pak taky semtam berem v albertu se smoulama, taky kdyz je akce.

Objednávám na Feedo.cz. Teď tam mají dvojky 228ks za 869.-  Časté akce na dopravu zdarma a nebo od 2 tisíc doprava zdarma. Vemu tedy ještě ubrousky a Nutrilon

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka