kojení a padání vlasů

09.04.2009

Ahoj holky, ráda bych se zeptala jestli vám taky tak padají vlasy. Plně kojím už čtvrtý měsíc a je to docela hrůza. Zdá se mi, že mi na hlavě nic nezbyde. Nevíte o nějakém přípravku, který to může zastavit. Až přestanu kojit zlepší se to zas??? Díky za odpovědi

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj Jani,
zrovna jsem sem dala ten samej dotaz a pak koukam ,že taky řešíš ten samej problém. Tak asi budeme jen doufat, že s nás za chvíli nebudou lebkouni :)
Když bys náhodou přišla na nějakej fígl, dej určitě vědět

Ahoj holky, díky moc za rady. Moje sestřenice je kadeřnice, tak se jí optám, ale asi budeme muset vydržet. Doufám, že nebudu plešatá než přestanu kojit.
Roselini - do Písku se nechystám, ale pokud nemáš co dělat ty, tak budu moc ráda, když zajedeš a popovídáme. Jsem ve Volyni skoro pořád. Měj se krásně pa

Ahoj,
já malého kojím už 11 měsíců, z toho 6 měsíců jsem kojila plně a vlasy mi vypadávají pořád. Nejvíc to začalo asi 2 měsíce po porodu a tak do těch 9 měsíců to bylo opravdu na husto. Teď už je to malinko lepší, asi proto, že už kojím méně často a kratší dobu anebo proto, že se moje tělo vrací pomalu do normálu.
Brala jsem na to zinek, Gravital a teď Calibrum mami a nic mi nepomáhalo, takže to chce asi čas a přestane to vypadávat samo. Hormony jsou holt hormony.
Pa :a:

Ahoj, mě padaly při kojení strašně, někdy i po celých pramenech, tak jsem se bála, aby ze mě nebyla lebkounka... přestalo to, až když jsme přestaly úplně kojit. O žádném přípravku nevím, já jsem používala šampony pro slabé vlasy a jednou týdně masku na vlasy

ahoj Johanko,
jj, kojeni pry zpusobuje tyto problemy, hodne holek si stezuje a ja muzu jen potvrdit, protoze nekojim a vlasy mam v naproste pohode.
Miminko si bere vsechno.
Uvidis, co ti holky poradi.
Nepojedes nekdy do Pisku nebo ja bych treba zajela do Strakonic, jen tak poklabosit ...

Ahoj,tak to jsme na tom stejně.Vždycky jsem měla hodně vlasů,ale od té doby co kojím mi vlasy hodně padají.Došla jsem si do lékarny.Tam mi doporučili CALIBRUM MAMI.Užívám je teprve týden,takže zatím nepozoruji žádnou změnu,ale doufám,že mi ty vitamíny alespoň trochu pomůžou a já nebudu plašatá. :r: :a: :a: :a:

mě pomohlo jenom ostříhání na krátko. chodila jsem i na sněžení na kožní, ale z toho mě akorát pálila hlava a chomáče vlasů při mytí a česání vypadávaly dál.
Nika a Ájoušek

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka