Kocarkovy spac

14.09.2009

Cauky maminy,

mam temer 15mesicniho klucinu a krome vecneho reseni, zda ho uz davat spinkat jen jednou po obede, nebo zatim nechat stary dvouspankovy rezim, ted resim, co s jeho zvykem zlozvykem SPANIM PRES DEN POUZE V KOCARU. Do ted mi to nevadilo, soupla jsem maleho do kocarku, parkrat zakvrdlala, zaparkovala na terase a vesele se chrupkalo. Ted ale budou nastavat ne moc prijemne podzimni a zimni plyskanice, drobek tohoto veku se nerad obleka svleka, plastenka na kocarku ho drazdi, takze pripravy a uspavani asi nebudou nic moc.
Tak by me zajimalo, zda jste mela nektera take takovehoto kocarkoveho space a zda se vam ho podarilo preucit na spinkani doma v postylce. Nase drivejsi pokusy o domaci spani koncili vetsinou naprostym fiaskem.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky.Já ybch udělala to,že ráno bych ho normálně uvozila v kočárku no a p obědě bych ho dala do postýlky a párkrát bych tam zašla,když by plakal a kdyby byl hodný,povidal si apod... tak bych tam sand ani nechodila.Já mám 10měsíčního chlapečka a od narození sem ho uvozila v kočárku a dala do prázného pokoje... Spal mi tak 3-4hodinyk,čím byl starší,stačilo mů půl hodinky a nazdar... No a teď chodí spinkat jen 2krát denně.Ráno většinou někde couráme,takže se tu půl hodinku vyspí v kočárku no a po obědě,tak kolem 12:30h ho dám do postýlky a za chvilku je tuhej,no ale taky někdy nemůže zabrat,tak ho v bytě uvozím a přendáv do postýlky,jo otevře ne mne očkam,ale položím ho,hodí bokovku-otočí se na bok a spinká.ALe než se to podařilo,bylo celekm dost pláče,byl taky zvyklý na kočár,ale v postýlce mi spinká krásne 2-2,5hodinky.Zkus to,i když bude třeba plakat,ale dej mu napít,dudák a odejdi... takhle sem to pár dní dělala i já a vysledek superovej.:-) ještě furt spí.:-) od půl jedné

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka