Kde jste byli kdy v ČR na dovolené...?

31.03.2014

Ahojte.

Pomalu se rozkoukávám a dívám se po dovolené. Vím, asi je to už pozdě, jenže já moc nemusím plánované akce, ale zase se děsím toho, že bych musela sedět o dovolené doma :00: .

Na zahraniční nemáme, takže uvažujeme o tuzemské dovolené.
V dětství jsme volno s našima trávili vždy na Vranovské přehradě ve firemní chatě, to už jaksi dnes nefrčí, takže musím vymyslet něco jiného ;-). 2x jsme měli půjčenou chatu od známé na Bítově, ale tam už se nám taky nechce (vždy nám na stole nechala ležet dopis, co vše je tam potřeba udělat + byla poměrně neseriozní s placením).
Vloni jsme byli na luxusní chatě, nově zrekonstruované, sauna, fotbálek, kousek od Starého Hrozenkova v Karpatech, ale moc jsme se nikam nedostali, páč tam byla televize a naši chlapci se zasekli u TV a tím veškerá akce končila :O

A letos? Nevím, padlo mi do oka jedno nové rekreační středisko, bohužel na prázdniny je plně obsazené :(. Tak se dívám po jiných. Máme to ještě ztížené o to, že nemáme auto, takže musím počítat s dopravou ideálně vlakem, a tím, že jedeme sami, tak nemůžu počítat ani s tím, že se dopravíme do bodu A a tam nás někdo vyzvedne (tak jsme to dělávali dřív).
Ráda bych chatku třeba někde v rekr.středisku, pokud možno s vlastní sprchou a wc (i když i společné sprchy mají jistě svoje kouzlo ;-)), aby bylo v areálu vyžití pro dcerku (5let), obchůdek i restaurace, třeba i půjčovna kol nebo tak něco a nějaká voda na plavání ;-).

Tož tak pište, kam jezdíte vy, kde byste nám to doporučili, kam jedete vy, atd...

Díky moc. Bára :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka