Kam s dítětem do Chorvatska?

12.04.2011

Ahoj tety, vím, že už to tu párkrát bylo, ale přesto se zase ptám: kam s rok a třičtvrtě starým dítkem do Chorvatska? Chceme jet autem, takže ne někam moc jižně.. Chtěla bych, aby tam byla široká, klidně kamenitá pláž. Někde v Chorvatsku bývají plážičky jak dlaň, to bych nerada, přece jen pohyb je potřeba :)
Dítě bude jedno, dospělí 4, takže potřebujeme nějaké vyžití i pro ty dospělé, vstup do vody by neměl být 100 m jen po kolena. Chceme jet v červnu, ubytování budem hledat až na místě.. Jde jen o nějakou příjemnou lokalitu.
Do teď jsme s manželem lítali jen do Řecka, miluju místní atmosféru, jídlo a architekturu.. Najdu v Chorvatsku taky něco krásně starobylého, co dýchá staletími? Díky za tipy.

A ještě něco: http://www.mojetehotenstvi.cz/do-chorvatska-s-ditetem-staci-obcanka-neb…

my jedem první týden v září do Jižní Dalmácie, městečko Omiš http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/omis/villa-marta/ . Dostali jsme od známých na tohle místo výborné recenze. Já teda jedu autem na dovču poprvé,dříve jsme s manžou létali do Egypta,takže tohle pro nás oba bude velké překvapení. Snad nebudeme zklamaní... :00: . Sice jsem ti moc neporadila,tak snad vyberete dobře :a: ;)

Ahoj,tak pokud chceš historické městečko,tak Poreč,ale pokud chceš klídek a pohodičku s dítkem,tak doporučuji ostrov Pag,město Novalja,či Pag...A jestli se chceš nudit tak ostrov Murter,tak v kempu nic není,ale hlavní městečko je úchvatné. Jezdím do Chorvatska každý rok,někdy i vícekrát

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka