Jsme stále celý..

07.12.2008

ahoj holky..tak sme se v noci vydaly do porodnice-pres dve hodiny jsem mela stahy po peti minutach..Lezla po ctyrech:-(( A v porodnici me zkoukly-to na porod nevypada..sup domu..a az budete mit kontrakce po trech min.tak dorazte. Sem pekne nastvana!!!Mam to do porodnice 20km.a oni takhle:-(( Ale muzu si za to sama..ze ja tam lezla.A když sem ji rekla ze jsem zacla krvacet-tak to je zatka.Nic vic nic min.. a pry meli v noci moc maminek,tak proto nas poslaly dom.Mála na monitoru celou dobu chrapala a nedarilo se ji vzbudit lenocha.Pripadala jsem si ze jsem tam jak vetrelec:o-((Tak snad se mate vy liiip..

ivka2222

buď ráda že tě poslali dom a nemusíš někde tvrdnout,až to přijde tak to přijde a ty vydrž i přes tu dálku co nejdéle doma,věř mím slovům doma je doma a když si tam pár hodin odtrpíš tak potom o to bude menší čekání v porodnici,já u prvního porodu byla v bolestech doma 14 hodin a až když se to nedalo vydržet tak jsem jela a za dvě hoďky byl kluk na světě :///: a i ty dvě hodinky pro mně byli nekonečné :n:

porodnice 60 km. To jsem teda zvědavá, kolikrát tam pojedu a zase zpět :-)
Přeci nemůžu čekat na kontrkace po 3 minutách :-( To bych tam pak třeba ani nestihla dojet ...

In reply to by jerabina

ja to mam do porodnice taky 60km!!!mam ztoho docela obavy-prave, ze taky nebudu cekat na kontrakce po 3min(budu se bat, abysme to stihli), ale zaroven tam nechci prijet moc brzo, co dokonce aby mne poslali zpet domu...joo, zase ja herecka jsem si musela vybrat specialni porodnici!!..nebojis se te vzdalenosti?vyrazis hned, jak te to chytne, ci ti praskne plod.voda??..jsem fakt zvedava na moje reakce-jestli budu plasit, tak ta cesta bude asi dost histericka:-)

In reply to by nathali

že nejsem praštěná sama :-)
To víš, že se tý dálky bojím. A to jestli bude špička, ztrávím v pražský koloně mládí...¨
A pokud mi praskne voda, jedu hned. Spíš se bojím, jestli nepraskne a jen budu mít kontrakce......

Ahoj Cattly, a už to vypadalo tak slibně co? No co s dá dělat, budeš muset teda počkat, ale ten přístup v těch nemocnicích je taky divný. I když jestli bys tam měla takhle být třeba týden, tak buď ráda, že jsi doma.

Ahoj Cattly, a už to vypadalo tak slibně co? No co s dá dělat, budeš muset teda počkat, ale ten přístup v těch nemocnicích je taky divný. I když jestli bys tam měla takhle být třeba týden, tak buď ráda, že jsi doma.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka