ještě | Moje těhotenství.cz

ještě

Obrázek uživatele Vlastik

  Ještě k tomu tlaku co jsem tu psala doma mám tlak 125/87 a u dr.167/98 což je opravdu hodně jenže doktor to ví tak mě nikam nehnal a ta kráva doktorka už mě honí po všech čertech,přitom mi na interním vyšetření udělají akorát EKG který už mám dávno hotový a v pořádku tak mě holt zase chce trošku víc vynervovat a daří se jí krávě blbý :r:

  Komentáře

  Obrázek uživatele Borůvka

  Neplakej, tak počkej na svého dr, to nemůžeš??

  Obrázek uživatele Vlastik

  K tý krávě mě nikdo nedostane jedině přes mou mrtvolu Sad jinak tam nejdu dokud tam nebude muj milovanej dokturek Wink

  Obrázek uživatele Borůvka

  Já jsem tady musela chodit k jedné, která mi taky nesedla..ale neměla jsem jinou volbu, pokud ty máš, tak k ní nechoď, za ty nervy to nestojí!!

  Obrázek uživatele Vlastik

  To máš pravdu a ani za tu bolest mě to nestálo :w: když mě sestra objedná tak se jí hned zeptam kdo tam bude a jestli odpoví ona tak nejdu chci jen doktora a to pujde chodím normálně k němu vždy v pondělí do poradny jenže ted byli velikonoce tak nás objednali takhle blbě a říkám že už nikdy víc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :w:

  Obrázek uživatele Nik.

  To je nepříjemné zase někde běhat po dr, ale zase budeš mít kontrolu.Tak hodně sil Jednička

  Obrázek uživatele Vlastik

  Děkuji taky se snažím aspon uklidnit tím že budu mít kontrolu tak snad to bude vše OK :w:

  Obrázek uživatele Nik.

  Určitě bude Jednička :qu:

  konizace - problémy

  Tak jsem holky podstoupila tu konizace, asi jako kazda jsem se vnitrne obavala, ale ze to bue takoveto peklo to jsem fakt necekala....

  Rýma

  Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

  Prima adopce

  Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel...

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

  Přímá adopce - Hledáme

  Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

  Musím jít spát-řekl můj muž a protože jsem poslušná holka,tak jdu.Hezký sny a nazdárek Pápá :'zz):

  :j)

  Jarko, dobrou noc a sladký sny a hodně štěstí při pohovorech...moc je netrap Smile

  ahojte holky tak jsem tady, jsem stále 2 v 1 večer to polevilo takže si na miminko ještě počkám

  Aholky holciny tak ja za hodku pujdu naposled do poradny to snad neni ani prava Ne Tak se snad nezapomenu optat na vsechno co mam na mysli ,ale pri ty moji skleroze no nevim :s: A jak pak jste se vyspaly na dnesek?Ja moc ne protoze mrnousek docela radil a nemohla jsem vubec spat na bokach.

  jak se vám daří? já tu s vámi nějak nestíhám ani pořádně pobýt. dnes budu dělat bramborový salát a rybí řízky tak zase uteču to je hrozné ale co se dá dělat.

  Ahojík všem Pápá přeji hezké ránko , jak pak jsete se vyspinkaly ??, Já se budu muset za chvíly letět obědnat na rehábku , jsem zvědavá co semnou budou dělat :? :s: :s:

  COŽE???ty chceš ještě spát?? :§) BÉÉÉÉÉÉÉÉ,ale já si chci povídat!!!!COŽE???ty chceš sedět u PC??? :§) BÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ,ale já si chci hrát!!!COŽE???ty si chceš dát oběd??? :§) BÉÉÉÉÉÉÉÉ,ale já mám taky hlad!!!COŽE???ty chceš něco dělat??? :§) BÉÉÉÉÉÉÉÉ,ne néé pojď sem a mně se věnuj!!!!COŽE????ty už tady zase nejsi!!!!!!

  Tak ja holky letim a pocitam ze tak do 10 bych mohla bejt doma teda jestli se jeste cestou zpatky nestavim v praci na kukacku.Tak zatim PápáPápá

  Strašně mi padají vlasy poslední 2 měsíce, už jsem si koupila vitamíny a mám je brát co druhý den, ale že by to nějak zabíralo, teda zatím nepozoruju. Nemáte někdo nějaký zaručený recept?