Je to kolika nebo ne? Jaká je pomoc?

10.12.2010

Ahoj holky,
tak naše měsíční Verunka má asi také ty koliky:-( Přes den a v noci je klidňoučká a spokojená, dopoledne je vzhůru někdy i dvě hodiny, stejně tak odpoledne.
Ale večer to začne. Včera to bylo od sedmi hodin skoro do jedenácti. Chce se chovat, poplakává, kňourá, pořád chce papat (když ji přiložím tahá), pak se pěkně celá poblinká:-)... Neplače ale tahem a ustavičně.... Jsou to ty koliky? Nevím, co s ní mám dělat? Poradíte???? Prosím!!!!

Mám si koupit probiotické kapky nebo mám zkusit dát večer příkrm?

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkuji za radu!!!! Kojení vzdávat nechci, myslela jsem spíš jen na to večerní papkání....
Už jsem si něco přečetla na diskuzích a zkusím jí dávát ty Sabky před každým kojením 10 kapek. Já jí je dávala jen, když jsem viděla večer, že je nesvá. Ale to asi bylo pozdě. Dnes jí to začnu dávat před každým kojením....
Bříško "masíruji" Pupíkem a řekla bych, že je při tom moc spokojená, že se jí to líbí:-)
Ten příkrm nechám až jako poslední možnost.
Díky moc ještě jednou za reakci....

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Díky!!!!
Já mám od doktora psané 3x denně 15 kapek. Ale já jí je dala vždy až večer, kdy jsem pozorovala, že je neklidná. Není to u ní totiž pravidlem, tak jsem nevěděla... Teď jí ty kapky budu dávat pravidelně a v případě, že jí budou pomáhat, můžu ubrat dávkování nebo naopak zase přidám, když to bude málo.
Věřím, že to Verunce pomůže, je to děsný vidět ji plakat a nemoct pomoct. Včera jsem tu řvala s ní a už si nadávala, že jsem neschopná a že mám málo mlíka, apod.:-))) Dnes už je mi líp, když vím, co jí asi trápí...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojky,
tak my máme po kolikách! Nebo to byl spurt????
Nějak jsem si uvědomila, že malé ty problémy začaly po té, co jsem začala pít čaj pro kojící. Sama jsem začala mít zácpu, na kterou já vůbec netrpívám. Bohužel mi trvalo asi týden než jsem si to uvědomila, čaj jsem vysadila, začala pít fenyklový a malá je už třetí večer bez problémů :\x:
Snad to tak vydrží a všem ostatním přeji, aby se problémů také zbavili!!!!!!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka