jaký porod??

09.08.2009

Ahoj holky,
sice mám na porod mám ještě dost času, ale už o něm přemýšlím....
A hlavně přemýšlím o tom, že bych asi nechtěla rodit klasicky, ale ve vodě. Přijde mi to mnohem přirozenější a možná i méně bolestivé.
Co vy na to???

Ahojky,já sice budu rpdit stejně jako Lucinka v listopadu,takže zatím zkušenosti nemám,ale pokud budu rodit normálně(jako,že asi nebudu),tak bych rozhodně zkusila porod do vody.Slyšela jsem o něm samý chvály.Navíc to uvolnuje ,Každopádně si taky myslím,že těsně před porodem se stejně rozhodneš podle stavu.

ahojky, tak já porod do vody ještě nezkoušela, ale v listopadu to zkusím, jestli mi to bude ve vaně vyhovovat, nebo se vrátím na to supr lehátko, co tam mají.... pak dám vědět ;) ale řeknu ti, že se to asi nedá dopředu naplánovat :)

In reply to by Kakuka

Ahojky,já budu rodit v Ostrově nad Ohří,na sále jsem nebyla ,ale vím,že je nejmodernější ve střední Evropě a nabízí tam toho hodně,myslim,že na porodní plán je fakt brzo,nikdo neví co bude při porodu..po mě nikdo nic nechce v porodnici jsem se zaregistrovala už když jsem tam ležela a nikdo mi nic neřekl,plány si tak nedělám,musí to vyplynout ze stavu,ten je každou chvíli jinej

In reply to by Kakuka

ahojky, tak já ještě nejsem rozhodnutá jak a kde budu rodit, protože se to myslím ani nedá naplánovat, ;) vše vyplyne, až ze zdravodního stavu těsně před termínem...tedka je to těžko, nevím co bude.. a porodní plán si sepíšu s porodní asistentkou,ke které chodím na kurzy.... ale myslím, že je ještě brzo ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka