Jak rychle odhlenit 2 leté dítě ?

24.04.2011

Ahoj maminy nemáte tip jak bych mohla malé co nejrychleji pomoci ? Včera byla venku s babičkou a dneska má rýmu ( teplotu nemá) ale chraptí a zle se jí dýchá, je v krku zahleněná. Mám doma jen zbyteček jitrocelovího sirupu jinak smrkat mi nechce a odsávačkou jí hleny z krku asi nedostanu. Už mám po termínech porodu a chtěla bych jet do porodnice v klidu, že bude v pořádku proto tak pospíchám, díky.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak jsem od včera dávala jen čajíky s medem, teplou zeleninovou polívku,a jitrocelový sirup a v krku už je tolik nemá, jen se jí víc spustila vodička z nosu a teď už spinká a vůbec nechrčí :) tak mám radost že to nešlo do nějaké chřipky...Uplně jsem vyloučila teď mléčné výrobky a asi to taky zabralo...tak díky maminy

ahojky,u nás se osvědčila kombinace Mucosolvanu a tymiánového sirupu.Ale jestli chceš rychle,jen bylinky stačit nebudou-musíš přistoupit na Mucosolvan nebo toACC,to je fakt výborné.A jinak super taky,vypařit koupelnu a posadit jí do té páry,můžeš přidat i kapičku teatree oleje.To se pak pěkně spustí.A hodně teplé vývary.Nechodit na sluníčko a v místnostech vlhčit vzduch,teď je vlhkost venku malá a to taky dráždí.

Dobrý je ACC sirup, nosík prostříkávat mořskou vodou, odsávat, hodně tekutin-naředí hleny, na noc na zklidněníkašle Sinecod. Pokud je zahleňěná nepodávat přez den žádná ANTITUSIKA, ale jen MUKOLYTIKA :w: Přes den třeba ten ACC- rozpouští hleny a usnadňuje vykašlávání a jen na noc Sinecod- tlumí kašel, aby se trochu vyspala. :a:

Taky by mě to zajímalo. Trápíme se s ním už déle jak 3 týdny. Malá má zadní rýmu, takže jí vše teče do krku. Ach jo.:-(

nám mucosolvan taky moc nepomohl, ale koupili jsme si ROBITUSIN a ten pomohl do druhého dne, jinak malá když byla hodně zahleněná, tak nejlépe pomohlo nalít jí čajem a jak kašlala tak hleny vyzvracela, je to drastický ale dvakrát už jí to ulevilo od toho nejhoršího

Nám se osvědčil mucosolvan-rozpouští hlen,ale trvalo to asi pět dní,dvakrát denně,ráno a dopoledne,ne na večer,to by jí nutilo kašlat. Malej měl taky hleny až v krku a odsávačkou to nešlo-je mu patnáct měsíců. Nebo nahřátý olej na hrudníček,ale nevím přesný postup,holky snad poradí. Ať jste brzy fit :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Je to jak u koho,na někho zabere,na jiného ne,chce to vyzkoušet.Nám třeba zabírá výborně :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jo, ten náš se dycky do půl hodiny tak dusivě rozkašlal, až se poblil :(

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka