Jak poznat úspěšný KET?

10.03.2011

Ahojda holky, dlouho jsem tu nebyla. Po dlouhé době jsme 31.2. absolvovali KET zbylo nám pouze jedno embryo po rozmražení. Řekněte mi, jaké jste měli pocity při KET. Menstruace zatim nedorazila. Občas mně pobolívá v podbříšku. Dělala jsem si i test, ale je negativní. Bojím se že Ket je neúšpěšný. Napište mi prosím své zkušenosti.

ale my byli v lednu na ivf a daly nám jedno embrio a nedopadlo to,bolely mi prsa a bříško,a taky jsem to tak nějak tušila že to nedopadlo, takže tobě držím palce at to je jenom tvůj pocit,ale aby mimi tam bylo

Ahojky, tak s KETem neporadím,bohužel já měla 23.2. čerstvý transfer, nebo jak se tomu řiká. Nic k zamražení nám nezůstalo. A s tím testem si nedělej vůbec hlavu, já měla test pozitivní až 12.den po ET. A to jsem ještě začala špinit 7. den. Takže budu držet pěsti, aby jsi byla brzo těhulínka...

In reply to by ellik

No já zatím jo, čekám na první ultrazvuk, aby mi řekli že je všechno v pořádku. A jestli je, tak jestli jsou tam dvě, nebo dva, nebo jeden. Já byla na 99,9% jistá že nejsem těhu a nakonec mi 12. den po transferu vyšli //. Já byla na krvi v CARu v pondělí, to jsme od sebe jen kousek. Tak proto řikám "zatím". Takže budu držet pěsti, aby to bylo pozitivní:)A doufá, že nám dáš hned v pondělí echo:)

In reply to by ellik

Ne-e, den transferu nepočítám. Já šla ve středu 23.2. a 7.3. brzo ráno jsem si dělala test. A to jsem se testila ještě 2x před tím a jen mě to zbytečně rozhodilo, protože testy byli negativní. Ale zase jsem se po chvilce uklidňovala že je brzo. Pak mi jen stačilo, když mi manža řekl, že je ochotný do toho jít znova a už jsem byla klidná. No nám zůstali jen tři embroušci a z toho jeden neprošel genetickýma testíkama a dva ano. A já se bála že když si nechám dát jedno a nevyjde to, tak že to druhé to zamražení nezvládne. Tak proto dvě.No vidíš, přežilo zamražení, to bude silák. Neboj dobře to dopadne :///: .

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka