Info z poradny 34+6

13.02.2010

Ahoj holky. Tak podávám info z včerejší kontroly :-)..Marjánka nám váží už 2488gr! Znovu potvrzena holčička :girl: a je stále hlavičkou dolů, takže super :one: ..Rodit se prý ještě nechystáme, hlavička je hodně vysoko a čípek nepřipraven :-)..No vůbec by mi ale nevadilo rodit už tak za 14dní :-)..To co tam malá posledních pár dnů předvádí..to je fakt k pokukání :00: ..Včera mě tak kopala, že jsem myslela, že mi praskne břicho a už mi to ani příjemné nebylo :spid: ..Každopádně jsem se z doktorem domluvila, že na kontrole ve Zlíně jsem naposled a už budu jezdit do porodky do Val.Mezu..přece jen 30km, nebo 80km k doktorovi je velký rozdíl. Takže maminku a kamarádky už do porodu neuvidím :O ..Ale co už..vážně se mi ani tak daleko už jezdit nechce..Připadám si jak fena, co už si chystá pelech pro štěňata :ww: a nechce se nechat ničím a nikým rušit..Už se mi z domu nikam daleko nechce. Mamka mi ušila zavinovačku a povlak na polštář, kterým budu mimčo zatím přikrývat..Až budu doma, tak nafotím a pošlu :-)..Teď jsem ještě ve Zlíně..No letí to letí a za chvíli budeme mamky všechny..začínám se těšit, ale zároveň i bát ://: ..myslíte, že to všechnu zvládnu?? Porod a starání se o miminko?? No bude to úplně nový život než máme teď..začínám si tu změnu čím dál tím víc uvědomovat :8_/: ...

Ahojky, tak je vidět, že Marjánka krásně roste, jen tak dál :one: My jsme už tak dlouho hlavičkou dolu, ale co tam poslední dny vyvádí :s: , to je síla. Ona se snad chce otočit :? Doufám, že se jí to nepovede :n: Jiank tvé pocity jsou asi zcela normální. Jsem na tom úplně stejně, už se na malou hrozně těším, ale na druhou stranu si taky kladu otázky, jaký to bude, jestli to všechno zvládnu, jak se zapojí manžel,... :#o:

In reply to by pešule

Pešu no na manžílka jsem taky hodně zvědavá 8) ...Přesně ta naše malá...vyvádí jak pomatená..asi už chce jít za náma :s: ..No za 14dní by klidně už mohla..To bude dle odhadu vážit už přes 3kg a budem začínat 38tt..No ale asi se ns ti prckové ptát nebudou a zařídí se podle svého :!k: ..Každopádně se strašně těším i přes všechny obyvy.. :C/):

já Vám tak holky závidím,že se Vám ti caparti ukážou už v bříšku co jsou zač. :) To je děs nevědět co čekáme.Jinak Marjánka má krásnou váhu. :one: Určitě budeš skvělá maminka ... když si pokládáš tuhle otázku. ;) Neboj,jen to nech na přírodě a na svých instinktech. :k: Já jsem nebyla nikdy mateřskej typ,ale porodem se vše změnilo ... taky jsem se bála - to je normální. :a:

In reply to by Lyret

Lyret aspoň budeš mít zase překvápko :-)..No jak jsem si přečetla článek o porodu od Lulu, tak se nějak úplně bát přestávám..No snad to zvládnu..budu muset ://: ..a i péči o maličkou..Už se těším :\x:

tak to už je Marjánka pěknej kus :c: S tím zvládáním, já mám stejné pocity, mám pocit, že nezvládnu ani porod :( Dneska jsme totiž s přítelem poprvé začali masírovat hráz a teda nic moc :00: Tak jsem u toho hekala, až jsem si říkala, že porod fakt nedám :n: Asi je to zase nějaká momentální depka :? Já poslední týden taky pořád myslím na to, že to bude veliká změna a jaké to asi bude, starat se o prcka. Však si to brzy povíme :s:

In reply to by Beru

Ahoj Beru. Asi jsou ty pocity normální, ale je to zvláštní..Tak dlouho jsem na mimčo čekala a těšila se a teď mám takové divné pocity..Ale asi to tak holky mívají... :-)..Přece jen to bude obrovská životní změna..Ale fakt mě dost zaráží, že i já mám stavy podobné depkám a strachu, že to nedám..nejen porod, ale vůbec starání se o dítě a tak všechno..Říkám si..budu vůbec dobrá matka??? No děs.. :jawdrop: ..Čím blíž to je, tím jsou ty nálady horší..a strach větší..Ale asi si tím holt projdem skoro všechny :°°//: ..Tak hlavně ať už ty naše prďolky tady máme..pak to z nás snad spadne :||): ..A budeme vrženy do holé reality :s: ..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka