Hurááá!!!

16.10.2008

Tak a je to tu ... po sedmi měsíčním snaženíčku se 13.10. objevily dvě čárečky.... nechápu to ... první týden zpoždění tam byla jen jedna... až po 10ti dnech se začli ukazovat obě:-))) Mám obrovskou radost... každý den jsou o kapinku tmavší... tak hlavně ať je všechno v pořádku.... dneska si zajdu (zajdeme) k doktorce a uvidí se... třeba v červnu bude "bejbátko"... :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moc velká gratuluji k //, krástně si to užívej a ať se vám dobře daří a prosperujete !!! :qu: :qu: :qu:

ahoj Baarco, moc gratuluju!!!!! já jsem na tom podobně, taky jsem ve stejný den jak ty objevila druhou čárku :-) jen se mi zdá, že moc netmavnou - když jsem si dělala (pro jistotu) ještě další testy, byly tam vždycky dvě, ale pořád slabý. Dneska zrovna jsem použila ten stejný test (značku :-)) jako v pondělí, a zdá se mi ta čárka buď o něco slabší nebo stejná, určitě ne silnější, tak nevím... asi půjdu zítra k doktorovi

In reply to by Majuska

Ahojky Majusko, nic ne netrap, já měla první ho¨dně slabou v den vynechání MS,pak jsem si dělala každý další den až do úterý a zdály se mi, že tmavnou, ale vylo to jen chloupek, největší rozdíl u prvního a 5tého testu...pak jsem si dělala až další týden v sobotu a to už čárky byly tmavé a vyskočila téměř okamžitě...takže vydrž a uvidíš, bude to dobrý... tuto sobotu se chystám si udělat další )asi jsem pitomá :o) a v úterý jdu k lékaři na potvrzení...

In reply to by Majuska

Tak to je paráda Majuško... neboj... budu držet palečky, aby bylo všechno v pořádku, nezapomeň, že musíš být v klídečku... Mě se sice zdají být o něco tmavší, ale opravdu jen o malinko... většinou to jde poznat když k sobě přiložím dva testíky dělané obden...:-)
Uvidíš, že všechno bude v pořádku....!!!:-)

Holčinky, to je tak krásný, já mám úplně slzičky v očích, když mi tady gratulujete k miminku:-)))!!!!! Všem vám strašně moc, moc přeji, aby to konečně vyšlo a těhulkám ať je všechno v pořádku!!! Trvalo nám to 7 měsíců a dočkali jsme se ... nejlepší na tom je, že jsem si to ze začátku "plánovala" na září... až později jsem začla být nervóznější, že ještě nic... a nakonec to vyšlo...:-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Asi to bude jak říkáš, protože jsem měla MS většinou o 10 dní zpožděnou, takže jsme počítali s tím, že ovu může být i později... no... tak se uvidí...:-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka