Hlááááááááááád

15.07.2008

Ahojky :a\|: :hu: :a\|: :hu: zítra budem 38tt a poslední týden mám pořád hlad :§) jsem za posledních 10 dní nabrala další kilo :§) celkově uř necelých 15kg ,jsem si myslela že se na konci už nenabírá tak mooc,mám pořád hlad,chápu že si malý teď nabírá váhu ale nechci 4kg miminko :!k: ráno v 8h.jsem snědla 3 rohliky s máslem a marmeládou a už mi zase kručí v břichu co tak jíte ať jste syté?? na oběd dělam zeleninovou polívku a tvarohové knedlíky s meruňkami :qu:

JÁ UŽ SE TAKY NORMÁLNĚ BOJÍM ZVÁŽIT. ZA 14 DNÍ 2 KG NAHOŘE. FURT NIC NIC A TEĎ UŽ BUDU URČO TAKY NA 15KG NAHOŘE. VE ČTVRTEK JDU DO PORADNY, TAK SE MUSÍM DOMA ZVÁŽIT-TO ZASE BUDE POHROMA. MÁM PĚKNĚ ROZPAPÁNO NO.

Lucí, já přibírám každý týden kilo!!! Jsem ve 30tt a mám skoro taky 15kg!!!!!!!!!!! Tohle musí přestat, ale jak to udělat, to neviem.....:-(

In reply to by lucie a rosta

Dneska mě budila bolest v břichu, bylo to dost hnusné tvrdnutí, ale vynechala jsem Magnézko, tak co se divím. Malý kope do žaludku a někdy je to fakt nepříjemný, hlavně to dělá v práci, jak ho od rána mačkám. Až mě přejde chuť na jídlo, jenže pak to zmizí a já sním vše!!!!!!! Jsem jak šílenec s tím jídlem.
No a ty to máš už fakt za pár co? Klidně by to mohlo přijít že??? Neskutečný, pamatuji si, jak si mi poslala pozitivní ovulační test :one: :one: :one: Bylo to snad 16.11....

já mám teďka na konci taky žravou :00: dopoledne to jde ale odpoledne bych jedla a jedla hrůza, taky mám za tejden kilo nahoře. :00:

jerabina :00: :pig: pořád bych jedla...mám pořád hlad. :hu: ráno jsem ted v šest měla půl velký bagety se salámkem a sýrem a malý kafčo.A ted jsem slupla kus melounu a ještě bych něco požrala...děs malýmu se asi proto nechce ven když ho pořád láduju dobrotama... :jawdrop: :||): :§) :§)

In reply to by lucie a rosta

asi budu muset ho nechat vyhladovět jako to udělala Lenka z MB a už má odrodíno.. :one: :qu: :||): jenže jak to udělat? Když mám pořád takový chuťe a hlady? Jak si nedám dělá se mi zle...a musím :§) :a\|: já jdu v pátek na plodovku..a prej si mě tam už můžou nechat....já potřebuju aby se do čtvrtka ten malej rozhoupal..lenoch!! :cc): :!k: :!k: :!k: jerabina

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka