Genetika Ostrava | Moje těhotenství.cz

Genetika Ostrava

Obrázek uživatele poldinka25

Přeji Vám hezký den, pro mě sice tak hezký není ale s tíím už nic nenadělám Sad
Dneska jsem se dozvěděla že po špatném UTZ v 11 tt, máme navíc špatné PAPP-A, takže musíme v pátek na genetiku.Asi nás čeká odběr plodové vody Sad
Chtěla jsem se zepat, jestli některá z Vás nemá zkušenosti, co mě tam vlastně čeká.Mám jít k p.Dr.Všetičkovi. Ostrava-Fifejdy
Jsem z toho dost vypalšená,myslela jsem že aspon krev dopadne dobře ,a ono nééé....achjooo
Předem Vám děkuji za odpovědi...opatrujte se Zdenka.


Obrázek uživatele poldinka25

nějak se to tady rozmnožilo.....omlouvám se Smile

Obrázek uživatele poldinka25

Tak to věřím, taky si připlatím, určitě to za to stojí.A tísicovka není moc.Už aby byl pátek .
Ještě jednou velký dík, potom písnu jak jsem dopadla.Ve skrytu duše doufám že Vám tady budu moct napsat dobrou zprávu.
papa měj se Smile

Obrázek uživatele poldinka25

Tak to věřím, taky si připlatím, určitě to za to stojí.A tísicovka není moc.Už aby byl pátek .
Ještě jednou velký dík, potom písnu jak jsem dopadla.Ve skrytu duše doufám že Vám tady budu moct napsat dobrou zprávu.
papa měj se Smile

Obrázek uživatele poldinka25

ja ani nevím jaké mám riziko, jenom mi sestřička říkala, že ty krevní testy dopadly špatně.Takže nás hned objednala na gentiku.To riziko se asi dozvím až tam.
Možná kdyby mi řekl číslo tak jak Tobě 1:45 tak si bud říkat že to je fakt pozitivně falešné. Jenom mě dr.naměřil špatně projasnění šíje jak jsem psala 5,9 mm, a stejně se mi to nezdá,jestli to vubec dobře měřil, i mimísek je menší než má být v 11 +2 tt 3,7 cm.
Mnoo po pátku budem chytřejší...a doufám i klidnější Smile

Obrázek uživatele poldinka25

kubule děkujíí mooc.Už od rána pročítám ruzné stránky, jenom každý doktror to má jinak, tak jsem si nebyla jistá, co mě čeká.
Ted vím díky, pokud by to bylo možné tak si taky nechám udělat ten rychlejší test, mužu se zepat za jaký poplatek se to dělá?
Zkusím mu napsat e-mail a zeptat se co a jak, jsem teprve 11 tt a v tomto týdnu se udájně odběr plodovky nedělá, tak uvidíme.
Každopádně Ti děkuji....měj se krásně papa

Obrázek uživatele kubule

Takže já za něj dala 1000Kč!!! A fakt to za to stálo!!! Tento test se provádí jen myslím na 3 chromozomy (vím jen ten 21) Ale v každém případě se zeptej na možnosti rychlých testů. Vím, že některé jsou drahé, některé se provádějí třeba jen v Praze, ale zeptej se Dr. na vše. Já té tisícovky nelituji, protože hned druhý den jsem věděla, že mimi DS nemá, takže zbývající týdny jsem se nestresovala a byla v poho. V každém případě ti mooooc držím palečky, ať vše dobře dopadne. Dr.Všetička je fajn doktor, fakt mi vše vysvětlil a byl vstřícný!!! Měj se! pa Smile

Obrázek uživatele kubule

Ahojky!!! Buď v poho! Vše dobře dopadne. Já mám zkušenosti s odběrem plodovky byla jsem u genetika MUDr.Všetičky, byl to moc milý postarší pán, velmi vstřícný, ochotný a laskavý. Vše dopodrobna popsal, řekl a vysvětlil. Na mé dotazy reagoval velmi profesionálně a srozumitelně mi podal veškeré informace. Navíc, pokud jsem chtěla něco vědět, napsala jsem mu mail a on mi v poho odpověděl!!! Navíc, mi nevyšel DS a jelikož je možnost jednoho nadstandartního testu na ten 21.chromozom, zaplatila jsem si ten tzv. FISH TEST, odebrali mi o jednu zkumavku plodovky víc a druhý den po odběru mi volali, že DS miminko nemá!!! Stejně jsem musela čekat ty čtyři týdny na celkové výsledky, ale byla jsem úplně psychicky v poho. Takže rada, zkus si na netu vyhledat nějaké odkazy na problém, který máš a Dr. Všetičky se poptej na vše!!! Držíme palečky!!!pa

Obrázek uživatele poldinka25

Ahoj vodnanko, konečně jsem přišla na to jak se reaguje na příspěvky...aspon něco.
Děkují za povzbuzení v minulém příspěvku, i ted. Jo jo, dopadlo to takhle špatně, ještě k tomu ted před Vánocema, je to o to težší.
Tak zase čekám až bude pátek, doufám že se toho dozvím víc, než od gynekolga.Nejhorší je ta nejistota a to čekaní.Aspon že se mužu někde vypsat s tímhle trápením.
Samotného zákroku se nebojím, jenom toho čekaní na výsledky, to bude zase neskutečně dlouhé.
Někde se čeká i 3 týdny :-((((...
Tak ještě jednou děkujíí si hodná ..

Obrázek uživatele vodnanka

to je v pohodě, já byla taky ráda, když mi tu někdo poradil. Taky jsem čekala na plodovku, měla jsem riziko Downa z krve 1:45 a hrozně jsem se bála. A holky tady jsou skvělé, opravdu mi psychicky hrozně pomohly, i když ten strach stejně z člověka spadne, až když to má za sebou. Ta nejistota je opravdu hrozná to vím moc dobře. Zkus požádat doktora, který ti bude odběr dělat, zda by ti mohli udělat tzv. rychlou diagnostiku, to víš výsledky do týdne. Ať ti to dobře dopadne!!!!

Obrázek uživatele vodnanka

tak to je mi líto, že ti to vyšlo takhle blbě. Já nevím, jestli půjdeš na plodovku, mám pocit, že v tom prvním trimestru posílají spíš na odběr choriových klků .... ale ono je to v podstatě stejné. Klasický odběr plodové vody se provádí vpichem přes břicho a následným odsátím cca 20 ml vody. Není to bolestivé, jen trochu nepříjemné. Pak musíš dodržovat chvíli klidový režim. S tím druhým odběrem zkušenost nemám. Držím palce, aby to dopadlo dobře.

Otěhotnění krátce po porodu

Ahoj holky, je tu nějaká maminka, která otěhotněla znovu brzo po porodu?...

Prosim o radu

Ahoj holky mam prozbicku nemate nekdo skusenost byla sem na interupci pred 7 tydnama menstruaci sem dostala jak sem mela jenze pred 3...

Opar

Ahojky holky, prosím o pomoc, jsem na začátku 4.měsíce těhotenství a dělá se mi...

Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců

Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme...

Vývoj novorozence týden po týdnu

Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč...