17.týden těhotenství | Moje těhotenství.cz

17.týden těhotenství

Obrázek uživatele Lady Vju

Pohyby plodu v bocich v 17tt

Ahojky chci se zeptat jsem v 17tt a občas cítím pohyby miminka i v bocích úplně je to možné? Nic jiného to být nemůže. A je pravda ze v tomhle tt nemusí být pohyby každý den?

Obrázek uživatele ajdai

genetika

Ahoj holky, moc prosím o radu. Dcera je nyní cca v 17. týdnu těhotenství, ve 13. týdnu byla na tom ultrazvuku a odběru krve, kde jí vyšly zvýšené hodnoty na Downa / 1:70 /, šla proto na odběr z placenty. Zhruba za týden jí volali, že výsledek je v pořádku a zbytek testů bude za 3 týdny. Ty jí volali teď ve četvrtek, že mimi má nějaký chromozom navíc a musí zase v pondělí přijet na odběr krve, tentokrát i tatínek. Nevíte o co by s emohlo jednat?

Obrázek uživatele andysek221

3D/4D UTZ

Dobrý den maminky a těhulky *smile* 

Chtěla bych se zeptat kde jste byly na 3D/4D ultrazvuku, kdy jste se obědnávali a kolik vás to stálo. Chtěla bych jet buď do Hradce Králové či do Pardubic. 

Děkuji za Vaše názory a doporučení *smile* 

Obrázek uživatele Alenka13

jeden problém za druhým - placenta, IT, Downův syndrom ???

Všechny zdravím,

 

rozhodla jsem se napsat článek o to co se nám zatím do 17 týdne přihodilo, když už nic aspoň se z toho vypovídám jinak se obávám že mi hrábne.

Obrázek uživatele Nikkys

Jsou to pohyby miminka???

Ahojky zlaticka tak mozna jsem se uz dockala a citim pohyby teda jestli to ma byt ono :#o: :C]]: :C]]: Je to jen slabounke a jen tak obcas...je to jakoby mi skrundala streva,ale prdik zadny :s: ,je

Přihlásit se k odběru RSS - 17.týden těhotenství