dotaz

16.04.2009

Prosím Vás, mám hošíka, kterému jsou 4 měsíce. Zítra jdeme na ORL kvůli nástřihu uzdičky pod jazýčkem. Nemáte náhodou někdo z Vás zkušenost z tohoto zákroku. Jak to miminka snáší? Díky

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky,mojemu Kubíčkovi to dělali už v porodnici na šestinedělí.Vůbec to nebyl žádný zákrok,normálně mu to střihla doktorka na pokoji,když ho obhlídala. Byla to rychlovka,Kubík zaplakal,ale spíš proto,že ho drželi,jinak se potom hned nakojil a usnul. Já vím,člověka bolí všechno,i kdyby doktorka stříhala nehty,že? Neboj,fakt je to rychlovka,ani nemrkneš!!!

Ahooooj, tak my jsme taky měli jít na nástřih uzdičky pod jazýčkem.Ale naštěstí jsme se tomu vyhli.Asi to malý neměl moc, p. doktorka nakonec usoudila, že se to časem spraví.
A taky že joo, nejdřív nás trošku staršila že jít co nejdřív, že by mu to dělalo problém při mluvení a nakonec nás tam vubec neposlala,už si nepamatuju, ve kterém to bylo měsíci.(malému jsou už 4 roky), ale mluví uplně normálně.A o zákroku mluvila že to je okamažik co tu uzdičku takovými cvakačky nastřihnou.
Asi jsem moc neporadila, ale každopádně at to zvládnete v pohodě.
Papa Zdenka.

Ahojky, tak já o žádným miminku nevím jak to snáší, ale dělali to mě. :O Bylo mi cca 7 let a dodnes si to pamatuju (mě to střihali pod jazykem a ještě jsem to měla pod horním rtem). Samotný zákrok vůbec nebolí. :w: Něčím mi to zmrazili, tak jsem nic necítila. Trochu to bolelo, když to pak přišlo k sobě(hlavně to pod tím rtem), to si pamatuju, že do mě mamka cpala zmrzlinu, aby zmírnila tu bolest, protože jsem neměla ani pomyšlení na jídlo. No a druhý den už jsem o ničem nevěděla. :s: Takže neboj, není to nic hroznýho. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka