Dnešní kontrola u DR

01.08.2011

Holky,tak podávám hlášení po dnešní kontrole u Dr. Ve středu jsem byla na krev a prohlídce a vše nasvědčovalo těhotenství-bylo mi zle,zvýšená teplota a stále kolem 37 C už několik dní,ms nikde a občasné pobolívání podbřišku,i špatně mě občas bylo.Na testu le nic.Tak mě dr prohlídl a objevil cosi malinkého a říkal,že to bud je nějaký divný těhu a i naznačil malinko cystu.děloha ale byla malá na těhotenství,tak mi vzal krev na HCG.Na výsledky jsem volala v pátek a byly negativní jak jsem tu už psala.
Celý víkend mě dost bolelo břicho a tak m ito nedal oa šla za dr.Ten mě teda znova prohlídl a řekl,že se útvar zvětšil a ej to cysta(měla jsem prvně i v děloze tekutinu a tak tomu asi napomohla) :( a mám cystu na vaječníku a tvářil se všelijak dr.A prý je i dost možné že odejde s měsíčky ale spíš ne a tka si mě pozval na kontrolu zase po měsíčkách. Jinak mi píchl vyvolávačku,tak se to snad už rozjede.
ale prý mužou nastat i komplikace během týdne-že budu mít nějaké velké boelsti a tak a že když ta cysta praskne-tak to strašně bolí(to se muže stát právě) a prý je to nebezpečný ale že je zatim malá tak snad to bude dobrý.No a pak to chce nějak dál řešit.
Jinak jem chtěla něco na upravení cyklu a prý mi nci dát nemuže když mi to dr ze štítné zakázal-že i léky na srovnání cyklu mají hormony.
nemáte nějaký typ na srovnání cyklu i bez hormonu?
a za jak dlouho to dostanu po vyvolávačce?

to je mi lito :(
neboj cysty sem mivala,jednu rostouci i jako tehu ale po 15t asi praska,vztrebala nebo neco,nevim,jj bolet boli ale nemusi a taky bolest muze bohuzel znacit i rust :( pokud vis na kterem ji mas tak si to dokazes i pohlidat ze je to ono
preji at ti co nejdriv odejde s MS a priste uz nahlasis // :a:

In reply to by martina2105

děkuju :) my se o miminko nesnažili ale vypadalo,že se povedlo samo a ono tak nebylo.Těšili jsme se,že teda bude mít malá sourozence a vypadlao to,že se i narodí na mé narozeniny. Jinak já mám ted doporučeno zatím se o miminko nesnažit,ze zdravotních důvodů(štítné žlázy). Tak uvidíme jak to dopadne v srpnu na kontrole na štítné.Jinak my plánovali snažení nějak na zimu,tak uvidíme ale manžel říkla,že by na to možná už i skočil ..tak ještě nevím jak to dopadne s miminkem prozatím. Jinak by mě zajímalo...nemůže ta cysta nějak ovlivnit plodnost?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no dr říkal,že kdyby to neprasklo ted po vyvolávačce,že se to bdue nějak řešit..zajímalo by mě jak :(

In reply to by martina2105

tak jsem si dneska o cystě četla a prý když je cysta malá,tak žádné příznaky nejsou.dr tvrdil,že ještě moc velká není ale pdole všeho ji mám asi už pěkně velkou :( je mi špatn,ěbolí břicho,ms taky nikde i vyvolávačka zatím nic (ale té dávám tak 3 dny) a je mi celkově mizerně.I břicho mám větší a citliví :( a prý se to operuje laparoskopicky

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka