Depka :-(

26.06.2011

Ahojky všem, musím to někam napsat nebo se snad zblázním :r: 16.06. se nám narodila naše prcinka Sárinka :!k: , což je naprosto super. Je hodňoučká a porod byl docela v pohodě i přes to, že byl koncem pánevním a měla jsem těhu cukrovku. Jenže problém je v tom, že manžel porod nestihl a já jsem z toho úplně zdeptaná a jak si na to vzpomenu, tak nemůžu přestat brečet :r: Kdyby to bylo třeba proto, že nestihl dojet nebo se mu rozbilo auto, nebo něco podobnýho tak to snad ještě nějak polknu. Jenže ono to bylo jenom kvůli sestřičce, která mě blbě pochopila a ani mě třeba neřekla, že už budu brzy rodit. První mimčo mi vyvolávali a trvalo to dva dny, než se jim to podařilo. Teď to bylo během pár hodin a s tím jsem vůbec nepočítala. Jsem zvědavá jak dlouho mě to bude takhle deptat, nejsem schopná na to přestat myslet :€z€:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky neboj to bude dobré,to jsou ty hormony pak to přejde nebude tě to mrzet tolik uvidíš..já byla v šestinedělí total psycho nemohla jsem koukat ani na televizi protože mě každou chvíli něco rozbrečelo:-)můj to taky nestihl,mrzí mě to trochu i ted 2 roky po ale nic tragického to není..taky by to byl stihl,ale jelikož jsem rodila po prvé tak říkali,že nemám volat prej je to brzo,ale bylo to rychlé a on to prostě nestihl a to o 8 minut!no ted čekáme druhé tak snad to ted dopadne a budeme tam spolu ale nejvíc si přeji aby byl porod v pohodě a mimis zdravý či už tam budeme oba anebo ne :a:

In reply to by renka13

Díky moc, on to stihl právě taky jen o pár minutek. Akorát zabalili malou a on dorazil. Moc vám přeji ať vám to vyjde a porod proběhne v pořádku. Ty hormony to je fakt síla, jak to s člověkem mává............

Zdeňka a Vikča

In reply to by jesterkalackova

Děkujeme:-)to jo a užiju si je taky ještě jednou:-)chlap se mi už ted posmívá,ale vím,že to myslí v dobrém :) je to strašné a když na tebe přijde pláč tak ne a ne to zastavit prostě to musí ven :) Drž se brzo bude líp :w:

ahojky podle mě je to i hormonama co se v šestineělí bouří, časem zapomeneš a zůstane ti miminko :-) Můj chlap u porodu být nechtěl a já to brala, takže jsem si domluvila mamku. Nakonec mi od rána vyvolávali kvůli špatnému zátěžáku a chlap okolo 16 sám aktivně dorazil a seděl tam semnou dokud mě nevzali na císaře a tím mě potěšil o hodně víc než kdybych předtím ho nutila.

In reply to by Arutha

Ahojky, jj ty hormony to je děs! U prvního manžel taky nechtěl být u porodu, ale já jsem ho překecala a nakonec to stihl na posledních 20 minut. A pak byl strašně šťastnej, že tam byl a těšil se právě na ten druhý. Já jsem ho tam taky chtěla mít delší dobu, aby si to víc "užil" a ono to dopadlo takhle................prostě s tím už nic nenadělám...............klidně bych rodila znovu, jen aby tam mohl být !!!

Zdeňka a Vikča

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka