Den debil | Moje těhotenství.cz

Den debil

Obrázek uživatele Beni

  Ahoj baby, tak vám to musím napsat.Máme necelý rok po rekonstrukci bytu. Ráno jsem šla umýt lahvičku a baterie mě celu ohodila - stříká všude kde nemá - je to ta se sprchou. Jen tam. kde má, tam moc neteče Ne Ne Ne Teď mi volala máti - opět rozhodla o nás bez nás. Založila Adámkovi pojistku, kterou jsem jí rozmlouvala - a prý, že to dohodla tak, že ona bude posílat 500 a my 500. A to jsem jí říkala před 2 dny, že je to pojistka na prd, ať se na ni vykašle. My jdeme na poplatcích každý měsíc skoro do 0 a ona si rozhodne toto? Moc se omlouvám, ale musela jsem se někde vymluvit, protože už me se.e. :-g( :|:

  Komentáře

  Obrázek uživatele Beni

  Zlatíčka moje, moc a moc děkuji za podporu. Už jsem jí takly napsala, ať to buď sníží na 500 nebo ať to zruší. My jsme kdysi s finančním poradcem všechny tyto pojistky zrušili a máme jednu na celou rodinu. Spošítali jsme, že po těch letech dostaneme míň, než kolik by měli dávat jako spoření - 1 složka je spořící a ta 2. pojišťovací. Raději mu udělám to stavebko, než je pokazí Smile Wink :w:

  Obrázek uživatele Beni

  Zlatíčka moje, moc a moc děkuji za podporu. Už jsem jí takly napsala, ať to buď sníží na 500 nebo ať to zruší. My jsme kdysi s finančním poradcem všechny tyto pojistky zrušili a máme jednu na celou rodinu. Spošítali jsme, že po těch letech dostaneme míň, než kolik by měli dávat jako spoření - 1 složka je spořící a ta 2. pojišťovací. Raději mu udělám to stavebko, než je pokazí Smile Wink :w:

  Obrázek uživatele ivka222

  Beničko,je to sice máma,ale poslouchat jí nemusíš,máš svůj život a sama si o něm rozhoduj a dělej co uznáš za vhodný,ale jak sebou necháš manipulovat tak to bude dělat pořád,určitě to nemyslela zle ale musí si uvědomit že ty už máš někoho s kým rozhoduješ o životě svých dětí Wink

  Obrázek uživatele Monča K.

  tož to je kráva, bych ju to nechala platit samotnou, ale určitě to půjde zrušit

  Obrázek uživatele Beni

  Tak jsem jí asi před hodinou napsala a ještě se neozvala. Tak uvidíme. Pořád nás se ségrou srovnává. Ona si chtěla těch 500 platit, tak to máti rovnou rozhodla i za mě. Ale já malému radji uzavřu stavební spoření.Platí to i Marťasovi a když mu před rokem šili čelo, tak mi nbyla schopná poslat papíry, abych tu pojistku uplatnila. Si je může strčit do prd..e obě Koulení očima Koulení očima Koulení očima

  Obrázek uživatele lifty

  a to snad ani nejde ne, tě do něčeho takového natlačit. To je jako kdybych si vzala třeba telefon na splátky a řekla, že mi půlku zaplatí naši. Šprajcni se, třeba se naštve, ale nenech sebou orat. Je od ní sice hezký, že chce Adámkovi přispět, ale měla se s tebou domluvit a ke všemu si jí řekla, že o tuhle pojistku nestojíš. Sakra ta tvoje mamka vytočila i mě :s: , připomíná mi mojí tchýni, taky si vždycky udělá, co chce.

  Obrázek uživatele jituška

  To se nedivím,to je den na houby.Drž se!

  Obrázek uživatele Zuzana.Picmouse

  No jak si mue dovolit sama rozhodnout o tom za co vy date penize?????????????Bych ji hnala.At si to plati sama kdyz ma penize Ne

  Obrázek uživatele Beni

  Však až se trochu uklidním, tak ji to řeknu. Teď tak zuřím, že bych ji poslala do prd..e - a pak by mě to štvalo Koulení očima

  Je to možné?

  Zdravím všechny, prosím o rady a zkušenosti... MS mám silnější a pravidelnou, tentokrát sem ale čekala zpoždění kvůli nachlazení... (...

  Nemoc matky v sestinedeli- nekojim

  Dobry den, mám 15 ti denní holčičku. Asi tři dny po porodu jsem...

  Těhotenství

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat brání malá cysta k otěhotnění ??

  Divný pocity v pupíku

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, mám takový divný pocity v pupíku. Je to jako by se mi v něm někdo rejpal, píchal do něj a jakoby mi v něm...

  Tahání za pupík

  Ahoj, trochu hloupá otázka, když vám vylezl pupík, měl váš partner potřebu vám za něj tahat, cvrnkat atd.

  Ahoj děvčata, tak se včera v 19.47 narodil Tyte chlapeček. Jmenuje se Štěpánek a měřil 49 cm a vážil 2890 g.

  tak jak jste se vyhajali?? a copak máte dnes v plánu když má být takové vedro?

  tak všem přeji krásné ráno. Včera večer jsem měla moc hezký kontrakce, ale zase nic z toho. Jinak se mi spalo dnes dobře a čůrat jsem byla jen jednou. Hurá.

  jak pak se máme? Já jsem se musela hned po ránu nervnout podívejte se na to co ti blbci vymýšlejí za ptákoviny(normálně bych to tak slušně neřekla)
  http://www.novinky.cz/clanek/143934-liska-navrhuje-vlade-zpoplatnit-posl...

  tak se loučíme, jdem balit kufry k babi :c:

  Ahoj holky, každý se tu ptá na opalování v těhotenství, ale mě by zajímalo, jaký máte názor na jednorázový nástřik samoopalovacím krémem. Za 3 týdny máme svatbu a chtěla bych být do šatů opálená. Při objednání jsem se informovala, paní říkala,že je to po konzultaci s lékařem a je to na přírodní bázi, žádná chemie.

  Ahoj baby, tak vám to musím napsat.Máme necelý rok po rekonstrukci bytu. Ráno jsem šla umýt lahvičku a baterie mě celu ohodila - stříká všude kde nemá - je to ta se sprchou. Jen tam.

  Dnes vstupujeme do 10.týdne. Včera jsem byli na UTZ a byl tam vidět mimísek a tlouklo mu srdíčko. Byla to nádhera. Dnes ráno jsem byla na prvních odběrech a dostala jsem těhotenskou průkazku. Jsem nejšťastnejší člověk na světě.