delaj vam to deti taky??

09.09.2008

ahojky..je nam 7mesicu.. a malej posledni dva dny furt vystrikava sliny z pusy...jako by chtel plivnout..je to sranda fakt ale je vsechno mokre..no on posledni dobou dela lotroviny..ma hroznou az neobvyklou silu..tak treba..lezi vezme hrazdicku zvedne ji nad hlavu a zahodi .. nebo ji odkopne ze se cela svali a to je kvalitni a klasicka hrazdicka..ty jo co ja mu ted mam dat na hrani.. :!k:

Kikatko, tak my jsme taky pořád mokrý od slin :s: a Míša se zase neučil zaklánět prudce hlavu dozadu a hrozně se tomu směje, ale mě z toho je vždyckly až zle.....bojím se, aby si neublížil :00:

Jo jo dětičky si vymyslej různé zábavy :!k: ta naše neplyve stačí že slintá a ožážlává si ruce taže má pak bodýčko mokry od ramen až k pasu :00: a na hrazdě bude za chvíli dělat veletoče co s ní provádí :n:

Ahojky, joo malá taky takhle pská, i když jsme od ní dva metry tak to na nás stejně dolítne....a ona to má taky všude :°:

Na takovýhle blbinky to by děti užilo :00: ta naše pořád vyplazuje jazyk nebo dělá u pusy bubliny. Ale plivat ještě neumí :s: :s: :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka