Dajít se dolepovat podrážky nošených bot??A kolik to stojí? | Moje těhotenství.cz

Dajít se dolepovat podrážky nošených bot??A kolik to stojí?

Obrázek uživatele Martens a Majda

Ahojte,zajímalo by mě,jestli se dají vyrovnat buď dolepením nebo obroušením podrážky nošených dětských bot a kolik to stojí? Pápá

Obrázek uživatele ha.nka

moje děti nosí podražené botky, kvůli nožičkám do X. Vypadá to tak, že polovina podrážky je "podražená" takovým klínem, aby byla vyšší, druhá polovina se nechá, jak je od výrobce. Na synkovi botky č. 32 tahle úprava stála 150 Kč.

Obrázek uživatele Keltka

Ahoj, asi ano, ale je třeba se domluvit opravdu s někým kompatibilním (švec, opravna obuvi, apod.).
Já jsem si něco podobného nechala dělat na obuv pro dospělé, plus výměna podrážek (podpatky) a jen tato oprava mě vyšla po slevě přes Slevomat na 550 Kč, tak je otázkou, zda se to vyplatí!

Obrázek uživatele Hany.83

Ahoj, ano to by ti měl švec udělat. Aspoň co vím, tak chlap když si sedřel boty a paty měl prošoupaný dole na podrážce, tak mu to švec podrazil a zadělal gumou, takže to jde. Cenu nevím, ale byli to normální chlapský tenisky tak asi něco kolem stovky Jednička

Obrázek uživatele Martens a Majda

Děkuji a šlo to vidět?

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...