Dá se naučit na 16 měsících na umělé mléko?

29.10.2012

Holky, podařilo se Vám někomu naučit své dítě na 16 měsících na umělé mléko? Minulý týden mi byla ze zdravotních důvodů zastavena laktace. Tedy prostě už nemůžu malého dál kojit. Dával si už jen před spaním a během noci. Prso moc nevyžadoval. Byla bych ráda, kbyby si dal umělé mléko. Přeci jen by mu to něco určitě dalo. Přes den mu dávám jogurt, termix, dá si i sýr. Jaké mléko by mu mohlo chutnat? Zkoušela jsem Nutrilon na 8 měsících a odmítal ho. To mi také chtěli zastavit laktaci, ale kvůli malému jsem musela upravit léčbu, abych mohla dál kojit. Nechtěl žádnou láhev. Byl to boj.

Kliknutím vložíte smajlíky:

no určitě se to dá naučit...dyt malá se mi sama odstavila ve 14 měsících a ještě ten den kdy se napila naposledy jsem mazala pro sunar ochucený a ten ji šmakoval a pila ho shcutí odzačátku...chutě jsme střídali...i normální mlíko pila jen jsem ji ho ochutila nebo kefírový mlíka taky ty ochucený.

Ahoj, mě se dcera sama odstavila ve 14m, protože jsem byla v 5. měsíci. Řešila jsem to samé. Flašku do té doby vůbec neznala a UM odmítala. Začala jsem jí ho dávat v noci, když spala v Avenťáckém hrníčku a postupně mi ho začala pít. Vydrželo jí to do 2 let. Ale vždycky jen v noci v polospánku. Já ale byla vděčná za cokoli, protože jinak pití a vůbec mléčným výrobkům moc nedala. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka